تیتر امروز

۲۳ دستگاه اجرایی که مسئول جان مردم تهرانند!
آلودگی هوا و قانون هوای پاک

۲۳ دستگاه اجرایی که مسئول جان مردم تهرانند!

آلودگی هوا مشکل دیرینه تهران است. مشکلی که حالا به سایر شهر‌های ایران هم تسری یافته است. این معضل بزرگ تهران، اما محصول عمل نکردن ۲۳ دستگاه اجرایی به قانون هوای پاک است.
مقتدی صدر؛ شاه شطرنج بی‌قاعده سیاست در عراق!
از میانه آتش (۱۳)

مقتدی صدر؛ شاه شطرنج بی‌قاعده سیاست در عراق!

امروز و با اعلام نتایج نهایی انتخابات پارلمانی عراق روشن شد که علی رغم همه اعتراض‌ها مقتدی صدر برنده این انتخابات است. سیاستمدار مرموزی که سالهاست با چرخش‌های مداوم به سیاست ورزی مشغول است!

حسن یزدانی: همسترینگ پایم دچار کشیدگی شده است

حسن یزدانی دارنده مدال نقره المپیک توکیو می‌گوید این آسیب دیدگی در مسابقات جهانی نروژ به وجود آمد و از ناحیه همسترینگ پایم دچار کشیدگی شده است. باید مدتی بگذرد تا به آمادگی لازم برسم.

کد خبر: ۱۱۴۰۵۴
۱۲:۲۷ - ۲۰ آبان ۱۴۰۰

حسن یزدانی: همسترینگ پایم دچار کشیدگی شده است

دیدارنیوز - حسن یزدانی دارنده مدال‌های طلای جهان و المپیک از روز گذشته (چهارشنبه) تمرینات خود را با سرمربی تیم ملی کشتی آزاد از سر گرفت. قرار است یزدانی به همراه دیگر اعضای تیم ملی کشتی آزاد ایران در رقابت‌های جهانی نروژ، بهمن ماه در تگزاس به مصاف تیم آمریکا بروند.

یزدانی گفت: از روز گذشته تمریناتم را شروع کردم. آسیب دیدگی کوچکی دارم و در حال فیزیوتراپی هستم، امیدوارم تا زمان شروع اردو‌ها این آسیب دیدگی برطرف شود تا بدون مشکل تمریناتم را به صورت جدی و پرقدرت دنبال کنم.

وی افزود: این آسیب دیدگی در مسابقات جهانی نروژ به وجود آمد و از ناحیه همسترینگ پایم دچار کشیدگی شده است. باید مدتی بگذرد تا به آمادگی لازم برسم.

یزدانی درباره حضور در دبدار میان ایران و آمریکا گفت: باید ببینیم مربیان چه تصمیمی می‌گیرند. من هم در خدمت تیم ملی هستم و از تصمیم مربیان اطاعت می‌کنم.

منبع: ایسنا
برچسب ها: حسن یزدانی
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر