تیتر امروز

ابراهیم رئیسی و مشکل کسری بودجه

ابراهیم رئیسی و مشکل کسری بودجه

رئیس‌جمهور از عدم استقراض از بانک مرکزی گفت. ادعایی که با واکنش‌های زیادی روبه‌رو شد، اما در نهایت رئیس‌جمهور نگفت بدون استفاده از منابع بانک مرکزی مشکل کسری بودجه را چگونه حل کرده است.
با خودت چه کردی آقای طارمی؟

با خودت چه کردی آقای طارمی؟

با ادامه پیدا کردن روند ناکامی مهدی طارمی در باشگاه پورتو و رقابت‌های لیگ قهرمانان اروپا، به نظر می‌آید او نیاز مبرم به کمک از داخل ایران داشته باشد.

لوکاس پاکتا: لواندوفسکی انتخاب من برای توپ طلاست

لوکاس پاکتا می‌گوید با توجه به آنچه که من دیدم، به لواندوفسکی رای می‌دهم البته که جورجینیو نیز سال فوق العاده‌ای داشته است

کد خبر: ۱۱۴۰۰۸
۱۸:۳۰ - ۱۹ آبان ۱۴۰۰

لوکاس پاکتا: لواندوفسکی انتخاب من برای توپ طلاست

دیدارنیوز - جایزه توپ طلا از طرف مجله فرانس فوتبال به بهترین بازیکن هر سال داده می‌شود و این جایزه از اهمیت بالایی در دنیای فوتبال برخوردار است. روبرت لواندوفسکی، لیونل مسی و جورجینیو برای به دست آوردن این جایزه در سال ۲۰۲۱ رقابت نزدیکی دارند. این روز‌ها که بازار پیش بینی و بحث در مورد اینکه چه کسی شایسته‌تر از بقیه است داغ است، افراد مختلفی در دنیای فوتبال در این مورد نظر می‌دهند. لوکاس پاکتا بازیکن ملی پوش لیون در برزیل نیز از این بحث‌ها دور نمانده است و به تازگی نظر خود را در این مورد بیان کرده است.

لوکاس پاکتا در مصاحبه با بین اسپورت گفت:توپ طلا؟ انتخاب سختی است. اما با توجه به آنچه که من دیدم، به لواندوفسکی رای می‌دهم. البته که جورجینیو نیز سال فوق العاده‌ای داشته است. به نظر من ترتیب آنها، اینگونه است: "لواندوفسکی و پس از او جورجینیو و بقیه نیز در یک سطح هستند.

منبع: طرفداری
برچسب ها: لواندوفسکی
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر