تیتر امروز

درباره دربی پرهیاهو؛ سنگی بر گوری!

درباره دربی پرهیاهو؛ سنگی بر گوری!

دربی ۹۷ همان چیزی بود که باید باشد. هیاهوی بسیار برای هیچ. سنگی بر گور فوتبالی که به هیاهو و جنجال تقلیل یافته است. خالی از هر دانش و تدبیر و زیبایی‌ای؛ مثل تقدیر این روز‌های جامعه ایران!
«فیروز» تنها امید برای نجات یوز ایرانی
چهارم دسامبر؛ روزی برای تیزپاترین گربه سان جهان

«فیروز» تنها امید برای نجات یوز ایرانی

تلاش برای نجات یوز ایرانی از انقراض ادامه دارد، اما انگار هر بار به در بسته می‌خورد. بعد از ناکامی بزرگ در پروژه عشق «کوشکی» و «دلبر»، حالا فیروز یک یوز نر ۱۱ ساله تنها امید برای نجات یوز ایرانی...

معارفه ۲۵ هزار نفری با حضور ویژه گواردیولا برای ژاوی

ژاوی قرار است در ورزشگاه نیوکمپ معرفی شود و به همین منظور اعلام شده که بلیط‌های مراسم معارفه به فروش رفته است.

کد خبر: ۱۱۳۷۹۴
۱۳:۰۹ - ۱۷ آبان ۱۴۰۰

مراسم معارفه ژاوی

دیدارنیوز - به نقل از وبسایت رسمی و با اعلام باشگاه بارسلونا، بلیت‌های اختصاص یافته شده برای مراسم معارفه ژاوی هرناندز، سرمربی جدید آبی اناری‌ها به طور کامل به فروش رفته و بیش از بیست و پنج هزار نفر در این مراسم حاضر خواهند بود تا یک رکورد جدید برای معارفه‌هایی که در ساعت ۱۱:۳۰ به وقت محلی و در اواسط یک روز کاری برگزار می‌شوند، به ثبت برسد. همچنین با اعلام جرارد رومرو و خاوی میگل، خبرنگاران نشریه آ اس چاپ اسپانیا که از دوستان نزدیک ژاوی هرناندز هم می‌باشند، پپ گواردیولا، سرمربی سابق بلوگرانا و فعلی منچستر سیتی نیز یکی از مهمانان ویژه‌ی دعوت شده و حاضر در این مراسم خواهد بود تا شاهد آغاز مربی‌گری شاگرد سال‌های نه چندان دور خود در تیم نخست بارسلونا باشد.

نخستین جلسه تمرینی کاتالان‌ها تحت نظر ژاوی هرناندز، سه شنبه برگزار خواهد شد و مهندس در نظر دارد تا انقلاب بزرگی در باشگاه کاتالانی ایجاد کند و تغییر کادر پزشکی و مربیان بدنساز، از نخستین اقدامات مرد اسپانیایی خواهد بود.

گفته می‌شود دکتر ریکارد برونا که در حال حاضر تحقیقات خود را در دبی به پایان رسانده است، به زودی جانشین لوییز تیل، رئیس فعلی کادر پزشکی کاتالان‌ها خواهد شد. دکتر برونا پیش از این بیست و پنج سال ریاست کادر پزشکی آبی اناری‌ها را بر عهده داشت و با ورود رونالد کومان هلندی در سال ۲۰۲۰، دکتر تیل جانشین او شده بود.

برچسب ها: بارسلونا
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر