تیتر امروز

مقتدی صدر؛ شاه شطرنج بی‌قاعده سیاست در عراق!
از میانه آتش (۱۳)

مقتدی صدر؛ شاه شطرنج بی‌قاعده سیاست در عراق!

امروز و با اعلام نتایج نهایی انتخابات پارلمانی عراق روشن شد که علی رغم همه اعتراض‌ها مقتدی صدر برنده این انتخابات است. سیاستمدار مرموزی که سالهاست با چرخش‌های مداوم به سیاست ورزی مشغول است!

رئیس پلیس راهور: ۴۹ درصد دوربین‌های ثبت تخلف رانندگی خراب هستند!

سردار کمال هادیانفر رئیس پلیس راهور ناجا در جلسه علنی امروز مجلس اعلام کرد که دوربین‌های ثبت تخلفات رانندگی فقط در هفت شهر کشور وجود دارند و ۴۹ درصد این دوربین‌ها هم خراب و معیوب هستند و ۸۵ درصد قبوض جریمه با استفاده از دست افزار‌ها ثبت می‌شوند.

کد خبر: ۱۱۳۶۹۰
۱۲:۵۰ - ۱۶ آبان ۱۴۰۰

دروبین ثبت تخلفات

دیدارنیوز: رئیس پلیس راهور با بیان اینکه ۴۹ درصد دوربین‌های ثبت تخلف رانندگی خراب هستند، گفت: فقط هفت شهر کشور، دارای دوربین ثبت تخلف هستند.

 سردار سید کمال هادیانفر صبح امروز در جلسه علنی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه ۴ هزار و ۵۰۰ دوربین ثبت تخلف رانندگی در کل راه‌ها، جاده‌ها و شهر‌های کشور وجود دارد، اظهار کرد: ۴۹ درصد این دوربین‌ها نیز معیوب و خراب است و کار نمی‌کند. فقط هفت شهر کشور، دارای دوربین ثبت تخلف هستند.

رئیس پلیس راهور بیان کرد: طبق ماده ۱۰۸ قانون، وزارت راه و شهرداری‌ها برای توسعه دوربین‌ها در راه‌ها و داخل شهر‌ها مسئول هستند.

وی تصریح کرد: ریالی از محل اعمال جریمه به افسران یا درجه‌داران تعلق نمی‌گیرد و صرفاً برابر ماده قانون به حساب خزانه واریز می‌شود.

این مقام انتظامی با اعلام اینکه اکنون ۸۵ درصد قبوض جریمه با استفاده از دست‌افزار‌های به‌نام "سپهر" صادر می‌شود، از عدم نقش پلیس در تصویب ممنوعیت تردد شبانه خبر داد و گفت: پلیس در این موضوع صرفاً ضابط است.

منبع: تسنیم
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر