تیتر امروز

محرم و سپاهان، یک پایان تلخ؟ + فیلم

محرم و سپاهان، یک پایان تلخ؟ + فیلم

قهرمان چند دوره لیگ برتر این روزها در وضعیت بغرنجی به سر می‌برد و شکست‌های پیاپی همه را در اصفهان کلافه کرده. آیا محرم نویدکیا به آخر خط رسیده است؟

گزینه پیشنهادی وزارت آموزش و پرورش این هفته معرفی می‌شود

محمدرضا احمدی عضو هیئت رئیسه کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی گفت که احتمال دارد که گزینه پیشنهادی رئیس جمهور برای وزارت آموزش و پرورش این هفته به مجلس معرفی شود. وزارت آموزش و پرورش بعد از آن که مجلس به باغگلی گزینه پیشنهادی رئیسی رای اعتماد نداد، وزیر ندارد و با سرپرست اداره می‌شود.

کد خبر: ۱۱۳۶۴۰
۱۶:۱۵ - ۱۵ آبان ۱۴۰۰

وزارت آموزش و پرورش

دیدارنیوز: عضو هیئت رئیسه کمیسیون آموزش مجلس شورای اسلامی از احتمال معرفی گزینه پیشنهادی وزارت آموزش و پرورش در هفته پیشِ‌رو خبر داد.

محمدرضا احمدی عضو هیئت رئیسه کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی  با اشاره به زمان احتمالی معرفی گزینه پیشنهادی وزارت آموزش و پرورش به مجلس برای اخذ رأی اعتماد، گفت: تاکنون گزینه‌های متعددی برای این پست مطرح شده‌اند که هنوز نهایی نشده است.

وی با بیان اینکه هنوز دولت به‌شکل رسمی گزینه‌ای را به مجلس معرفی نکرده است، ادامه داد: احتمال اینکه رئیس‌جمهور در هفته جاری گزینه پیشنهادی را به مجلس معرفی کند وجود دارد.

نماینده رشت در مجلس با تأکید بر اینکه هفته آینده مجلس جلسه علنی خواهد داشت و پس از آن نمایندگان یک هفته برای سرکشی به حوزه‌های انتخابیه خود می‌روند، عنوان کرد: با توجه به اینکه در زمان حضور نمایندگان در حوزه‌های انتخابیه، زمان دولت برای معرفی وزیر پیشنهادی به اتمام می‌رسد بهتر است رئیس‌جمهور در هفته جاری وزیر پیشنهادی را به مجلس معرفی کند.

عضو هیئت رئیسه کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس تصریح کرد: طبق آیین‌نامه داخلی مجلس، چون وزیر پیشنهادی باید طی یک هفته در مجلس حضور پیدا کند و برنامه‌های خود را برای نمایندگان ارائه کند، لازم است با توجه به میزان وقت باقی‌مانده هرچه سریع‌تر وزیر پیشنهادی به مجلس معرفی شود.

احمدی ادامه داد: با وجود این، اگر گزینه پیشنهادی دولت هفته آینده به مجلس معرفی شود، با توجه به اهمیت موضوع، در کمیسیون آموزش در روز‌های تعطیلی مجلس با برگزاری جلسات فوق‌العاده به بررسی برنامه گزینه پیشنهادی دولت می‌پردازیم.

منبع: تسنیم
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر