تیتر امروز

۲۳ دستگاه اجرایی که مسئول جان مردم تهرانند!
آلودگی هوا و قانون هوای پاک

۲۳ دستگاه اجرایی که مسئول جان مردم تهرانند!

آلودگی هوا مشکل دیرینه تهران است. مشکلی که حالا به سایر شهر‌های ایران هم تسری یافته است. این معضل بزرگ تهران، اما محصول عمل نکردن ۲۳ دستگاه اجرایی به قانون هوای پاک است.
مقتدی صدر؛ شاه شطرنج بی‌قاعده سیاست در عراق!
از میانه آتش (۱۳)

مقتدی صدر؛ شاه شطرنج بی‌قاعده سیاست در عراق!

امروز و با اعلام نتایج نهایی انتخابات پارلمانی عراق روشن شد که علی رغم همه اعتراض‌ها مقتدی صدر برنده این انتخابات است. سیاستمدار مرموزی که سالهاست با چرخش‌های مداوم به سیاست ورزی مشغول است!

ژاوی سه درخواست مهم از لاپورتا کرد

حضور ژاوی در بارسلونا قطعی شد و او روز دوشنبه به هواداران معرفی خواهد شد و حالا او سه درخواست از لاپورتا برای پروژه بازسازی بارسلونا دارد.

کد خبر: ۱۱۳۵۸۲
۰۹:۰۵ - ۱۵ آبان ۱۴۰۰

درخواست ژاوی از لاپورتا

دیدارنیوز - به نقل از نشریه اسپورت کاتالونیا، ژاوی هرناندز پیش از معرفی به عنوان سرمربی جدید بارسلونا، سه درخواست را به مدیریت باشگاه ارائه کرده است.

اول این که ژاوی از پرسنل تیمش در تیم السد قطر درخواست کرده است که در بارسلونا نیز او را همراهی کنند. این لیست شامل برادران او اسکار هرناندز و سرجیو آلگره و مربی بدنساز او ایوان تورس است. از دیگر اعضای کادر ژاوی هرناندز می‌توان به کادر تجزیه و تحلیل او یعنی دیوید پراتس، تونی لوبو و سرجیو گارسیا اشاره کرد و فیزیوتراپ او، کارلوس نوگیرا.

ژاوی هرناندز همچنین خواهان بازنگری در خدمات پزشکی باشگاه کاتالانی به دلیل میزان بالای مصدومیت اخیر بازیکنان بلوگرانا است. از این رو، ژاوی برای استخدام دکتر ریکارد پرونا، یکی از کارکنان سابق بارسلونا که اکنون در دوبی کار می‌کند، درخواست کرده است که او را به بارسلونا بازگردانند.

در نهایت، ژاوی هرناندز به باشگاه گفته است که یک وینگر جدید در بازار زمستانی می‌خواهد. این واقعیت که عثمان دمبله مستعد مصدومیت است، ممکن است بر این تصمیم تأثیر بگذارد. بارسلونا ممکن است در ژانویه برای جذب رحیم استرلینگ اقدام جدی کند.

صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر