تیتر امروز

۲۳ دستگاه اجرایی که مسئول جان مردم تهرانند!
آلودگی هوا و قانون هوای پاک

۲۳ دستگاه اجرایی که مسئول جان مردم تهرانند!

آلودگی هوا مشکل دیرینه تهران است. مشکلی که حالا به سایر شهر‌های ایران هم تسری یافته است. این معضل بزرگ تهران، اما محصول عمل نکردن ۲۳ دستگاه اجرایی به قانون هوای پاک است.
مقتدی صدر؛ شاه شطرنج بی‌قاعده سیاست در عراق!
از میانه آتش (۱۳)

مقتدی صدر؛ شاه شطرنج بی‌قاعده سیاست در عراق!

امروز و با اعلام نتایج نهایی انتخابات پارلمانی عراق روشن شد که علی رغم همه اعتراض‌ها مقتدی صدر برنده این انتخابات است. سیاستمدار مرموزی که سالهاست با چرخش‌های مداوم به سیاست ورزی مشغول است!

سخنان رئیس‌جمهور در بدو ورود به سمنان

رئیسی در فرودگاه سمنان گفت: ظرفیت‌های مناسب تولیدی در کشور و استان سمنان امروز باید بهره‌برداری شود.

کد خبر: ۱۱۳۴۶۸
۰۹:۲۱ - ۱۳ آبان ۱۴۰۰

سخنان رئیس‌جمهور در بدو ورود به سمنان

 

دیدارنیوز ـ سیدابراهیم رئیسی، رئیس‌جمهور دقایقی پیش در بدو ورود به استان سمنان در گفت‌وگو با خبرنگاران در فرودگاه سمنان اظهار کرد: به مسؤولان پرتلاش در استان سمنان، خانواده‌های معظم و مکرم شهیدان و جانبازان عزیز و ایثارگران گرامی درود می‌فرستیم و یاد همه شهدای استان سمنان را گرامی می‌داریم.

او ادامه داد: برای من توفیقی است که در روز ۱۳ آبان که یادآور رشادت دانش‌آموزان و دانشجویان و پرچمداری امام بزرگوارمان مقابل استکبار جهانی است، به استان سمنان سفر داشته باشم.

رئیس‌جمهور گفت: قبلاَ بررسی‌هایی در استان سمنان انجام شده و برخی از مشکلات و کمبودها در حوزه‌های مختلف در این سفر با جلساتی که با مدیران در ادارات و سازمان‌ها داریم و نشست‌هایی که با مسؤولان در حوزه‌های مختلف و فعالان اقتصادی برگزار می‌شود، بررسی خواهد شد و امیدواریم این مسائل را مروری داشته باشیم و به تصمیم روشنی نسبت به رفع مشکلات استان برسیم.

رئیسی بیان کرد: خداوند متعال در استان سمنان ظرفیت‌های بسیاری قرار داده و ظرفیت کشاورزی خیلی خوبی در استان داریم؛ ظرفیت‌های صنعتی و معدنی داریم و اگر این ظرفیت‌ها درست مورد بهره‌برداری قرار گیرد، علی‌رغم برخی کمبودها و مشکلاتی که وجود دارد، می‌توانیم افزایش بهره‌وری را داشته باشیم.

او گفت: در استان سمنان می‌توانیم افزایش اشتغال و تولید داشته باشیم و این جزو دستورات و برنامه‌های کاری است که در حضور نماینده معظم رهبری، استاندار و مسؤولان استانی دنبال خواهد شد.

رئیس‌جمهور بیان کرد: امیدواریم که خداوند متعال عنایت کند که این سفر همراه با تصمیماتی باشد که از مشکلات استان سمنان که ظرفیت های بسیاری دارد و همجواری‌اش با استان‌های دیگر در کشور می‌تواند اینجا را جایگاهی قرار دهد که با وضعیت فعلی کاملا متفاوت باشد، گره‌گشایی کند.

برچسب ها: رئیسی
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر