تیتر امروز

ترکیه و امارات اختلافات را کنار می‌گذارند؛ ورق‌های جدید اردوغان در انتخابات ۲۰۲۳!
از سعدآباد تا توپکاپی (۳۰) + فایل صوتی

ترکیه و امارات اختلافات را کنار می‌گذارند؛ ورق‌های جدید اردوغان در انتخابات ۲۰۲۳!

سالهاست که روابط ترکیه و امارات چندان مساعد نبوده است. با این حال دولت اردوغان حالا سیاست‌هایش را در قبال امارات تغییر داده است. تغییری که به نظر برای هر دو طرف پرسود است!

محدودیت‌های ترافیکی روز ۱۳ آبان در اهواز اعلام شد

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی خوزستان محدویت‌های ترافیکی روز ۱۳ آبان در اهواز را اعلام کرد.به گزارش ایرنا از سایت پلیس، سرهنگ فرید کریمی زاده روز چهارشنبه با اشاره به این محدودیت ها اظهار داشت: باتوجه به برپایی مراسم ۱۳ آبان در اهواز محدودیت‌های ترافیکی از ابتدای روز پنجشنبه پیش بینی شده است. وی افزود: با توجه به اینکه مراسم روز ۱۳ آبان در خیابان سلمان فارسی اهواز برگزار می شود لذا تردد وسایل نقلیه از میدان شهدا به طرف سه راهی آزادگان فردا ممنوع است. رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی خوزستان گفت: همچنین از خیابان عظیم در سی‌متری شریعتی به سمت تقاطع سلمان فارسی اجازه عبور به وسایل نقلیه داده نمی شود. وی تصریح کرد: این محدودیت‌های ترافیکی از ابتدای صبح فردا پنجشنبه تا پایان مراسم ادامه دارد و انتظار می رود شهروندان در این زمینه همکاری لازم را با پلیس راهنمایی و رانندگی داشته باشند. سرهنگ کریمی زاده از شهروندان اهوازی خواست از ورود با خودرو به نزدیکی محل مراسم ۱۳ آبان خودداری کنند. ۱۳ آبان یادآور تبعید امام راحل، شهادت دانش‌آموزان به دست عوامل ستم‌شاهی و تسخیر لانه جاسوسی آمریکا توسط دانشجویان پیرو خط امام بوده و در تقویم ایران اسلامی به نام روز ملی مبارزه با استکبار جهانی نامگذاری شده است.

کد خبر: ۱۱۳۴۶۳
۲۱:۱۲ - ۱۲ آبان ۱۴۰۰

محدودیت‌های ترافیکی روز ۱۳ آبان در اهواز اعلام شد

دیدارنیوز خوزستان:سرهنگ فرید کریمی زاده روز چهارشنبه با اشاره به این محدودیت ها اظهار داشت: باتوجه به برپایی مراسم ۱۳ آبان در اهواز محدودیت‌های ترافیکی از ابتدای روز پنجشنبه پیش بینی شده است.
وی افزود: با توجه به اینکه مراسم روز ۱۳ آبان در خیابان سلمان فارسی اهواز برگزار می شود لذا تردد وسایل نقلیه از میدان شهدا به طرف سه راهی آزادگان فردا ممنوع است.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی خوزستان گفت: همچنین از خیابان عظیم در سی‌متری شریعتی به سمت تقاطع سلمان فارسی اجازه عبور به وسایل نقلیه داده نمی شود.

وی تصریح کرد: این محدودیت‌های ترافیکی از ابتدای صبح فردا پنجشنبه تا پایان مراسم ادامه دارد و انتظار می رود شهروندان در این زمینه همکاری لازم را با پلیس راهنمایی و رانندگی داشته باشند.

سرهنگ کریمی زاده از شهروندان اهوازی خواست از ورود با خودرو به نزدیکی محل مراسم ۱۳ آبان خودداری کنند.

۱۳ آبان یادآور تبعید امام راحل، شهادت دانش‌آموزان به دست عوامل ستم‌شاهی و تسخیر لانه جاسوسی آمریکا توسط دانشجویان پیرو خط امام بوده و در تقویم ایران اسلامی به نام روز ملی مبارزه با استکبار جهانی نامگذاری شده است.


صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر