تیتر امروز

۲ روز تا وین؛ پینگ پنگ دیپلمات‌ها!
شمارش معکوس مذاکرات وین (۵)

۲ روز تا وین؛ پینگ پنگ دیپلمات‌ها!

۸ آذر سرآغاز شروع مذاکرات وین با حضور نمایندگان دولت سیزدهم ایران است. اقتصاد ایران چشم انتظار نتیجه مذاکرات برجامی است. با روزشمار مذاکرات وین که ۲ روز دیگر انجام می‌شود با دیدار همراه باشید.
روسیاهی مدیران در جمعه سیاه اصفهان

روسیاهی مدیران در جمعه سیاه اصفهان

دیروز اصفهان صحنه‌های بسیار تلخ و تکان‌دهنده‌ای را تجربه کرد. رسول شکوهی که از ابتدای تجمعات آب در اصفهان این موضوع را پیگیری کرده نگاهی انداخته است به عوامل و ریشه‌های این رخداد تلخ...

ساکت در جزئیات پرونده ویلموتس نیستم

ساکت در پاسخ به این سوال که آیا در جریان پرونده ویلموتس است می‌گوید؛ «آن موقع من کارمند اداری نبودم و در قرارداد حضور نداشتم. در جریان جزئیاتش نیستم و عزیزانی که بودند این موضوع را دنبال می‌کنند.»

کد خبر: ۱۱۳۴۴۸
۱۷:۳۰ - ۱۲ آبان ۱۴۰۰

ساکت در جزئیات پرونده ویلموتس نیستم

دیدارنیوز - محمدرضا ساکت در دوران ریاست مهدی تاج در فدراسیون فوتبال برای خودش بروبیایی داشت. او دبیرکل فدراسیون بود. هر چند با اجرای قانون بازنشسته‌ها مجبور به کناره گیری از این سمت شد. اگرچه تاج دوری او را از فدراسیون تحمل نمی‌کرد؛ بنابراین با حضور ویلموتس در تیم ملی ایران، ساکت سرپرست تیم ملی شد.

حالا ساکت در پاسخ به این سوال که آیا در جریان پرونده ویلموتس است می‌گوید؛ «آن موقع من کارمند اداری نبودم و در قرارداد حضور نداشتم. در جریان جزئیاتش نیستم و عزیزانی که بودند این موضوع را دنبال می‌کنند.»

عجیب است که ساکت با وجود رفاقت شدید با مهدی تاج در فدراسیون، به هیچ عنوان در جریان چندوچون قرارداد تاریخی ویلموتس نیست!

مدیرعامل سپاهان در این مصاحبه، اما از اسکوچیچ تمجید می‌کند؛ «ما تقدیر ویژه‌ای از آقای اسکوچیچ داشتیم، چون آقای اسکوچیچ، آقای هاشمیان و همه اعضای کادر فنی تیم‌ملی تعامل خوبی با باشگاه‌ها دارند و به همه ورزشگاه‌ها می‌روند. این نقطه خوب و روشنی است که با همین مسیر امیدواریم به جام جهانی صعود کنیم.»

منبع: شبکه خبر
برچسب ها: ویلموتس
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر