تیتر امروز

ابراهیم رئیسی و مشکل کسری بودجه

ابراهیم رئیسی و مشکل کسری بودجه

رئیس‌جمهور از عدم استقراض از بانک مرکزی گفت. ادعایی که با واکنش‌های زیادی روبه‌رو شد، اما در نهایت رئیس‌جمهور نگفت بدون استفاده از منابع بانک مرکزی مشکل کسری بودجه را چگونه حل کرده است.
با خودت چه کردی آقای طارمی؟

با خودت چه کردی آقای طارمی؟

با ادامه پیدا کردن روند ناکامی مهدی طارمی در باشگاه پورتو و رقابت‌های لیگ قهرمانان اروپا، به نظر می‌آید او نیاز مبرم به کمک از داخل ایران داشته باشد.

دبیرکل فدراسیون فوتبال: راه انتقال جذب بازیکنان خارجی سخت می‌شود

کامرانی‌فر دبیرکل فدراسیون فوتبال اعلام کرد وقتی ما بدهی داخلی داریم و به بازیکنان داخلی بدهکار هستیم، دور از انصاف است که ما بازیکن خارجی بگیریم و به او پرداختی داشته باشیم در حالی‌که به بازیکن داخلی بدهی داریم؛ این اختلاف الان هست و ما هم در این موضوع هستیم.

کد خبر: ۱۱۳۲۷۷
۱۱:۳۷ - ۱۱ آبان ۱۴۰۰

تصمیم جدید فدراسیون فوتبال درباره خرید بازیکن جدید

دیدارنیوز - حسن کامرانی‎‌فر دبیرکل فدراسیون فوتبال شب گذشته در برنامه فوتبال برتر نسبت به اعتراض یحیی گل‌محمدی درباره عدم جذب بازیکن خارجی از سوی باشگاه پرسپولیس توضیحاتی را ارائه کرد؛ او گفت: یکی از شرایطی که در بحث جذب بازیکن خارجی است، این است که باشگاه‌ها بدهی نداشته باشند. بحثی که امسال در ماجرای خرید بازیکن خارجی مطرح شد این بود که باشگاه‌ها بدهی خارجی نداشته باشند و فدراسیون فوتبال نظرمان بر این است که اگر باشگاهی بدهی داخلی هم دارد، نباید اصراری بر جذب بازیکن خارجی باشد.

بیشتر بخوانید: زمان انتخاب مدیرعامل جدید پرسپولیس مشخض شد

کامرانی‌فر ادامه داد: وقتی ما بدهی داخلی داریم و به بازیکنان داخلی بدهکار هستیم، دور از انصاف است که ما بازیکن خارجی بگیریم و به او پرداختی داشته باشیم در حالی‌که به بازیکن داخلی بدهی داریم؛ این اختلاف الان هست و ما هم در این موضوع هستیم.

دبیرکل فدراسیون فوتبال در پاسخ به گل‌محمدی گفت: ایشان باید بداند که باشگاه پرسپولیس در حال حاضر یکی از بدهی‌هایشان را پرداخت کنند و هنوز پرداخت نکردند، هر چند که در این مدت در جریان هستم که مدیریت باشگاه پرسپولیس در تلاش است تا این بدهی پرداخت شود، اما به دلیل راهکار‌های انتقال پول به خارج از کشور و حساب شخصی که به او بدهی دارند، مشکلاتی وجود دارد. این مشکلات هست و همگی در جریان آن هستیم.

وی افزود: به دلیلی باید راهکاری برای این مسئله پیدا شود، چند وقتی است که مدیرعامل محترم باشگاه پرسپولیس در تلاش هستند تا بدهی را پرداخت کنند و گویا در این چند روز پرداخت شده، اما چند روز زمان می‌برد تا پول در حساب شخص طلبکار پول قرار بگیرد.

منبع: ورزش 3
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر