تیتر امروز

رئیسی: انجام خواهد شد؛ آینده روشن است!
چکیده گزارش رییس جمهوری به مردم در برنامه زنده:

رئیسی: انجام خواهد شد؛ آینده روشن است!

رییس جمهوری اسلامی ایران در برنامه زنده نه تحفه و دستاورد مهمی از روسیه به مردم ارائه داد و نه در سیاست‌های داخلی -جز افتخار به کاهش آمار فوتی‌های کرونا- کار انجام شده‌ای را به استودیو خبر آورد....

علت ناکامی سردار آزمون در مقابل یوونتوس فاش شد

سرمربی زنیت روسیه در نشست خبری پیش از دیدار با یوونتوس درباره عملکرد سردار آزمون در دیدار با تیم‌های چلسی و یوونتوس اعلام کرد دفاع یوونتوس باعث شده عملکرد سردار آزمون خوب نباشد.

کد خبر: ۱۱۳۲۵۳
۰۹:۵۵ - ۱۱ آبان ۱۴۰۰

عملکرد سردار آزمون در برابر یوونتوس

دیدارنیوز - تیم فوتبال زنیت سن پترزبورگ امشب از ساعت ۲۳:۳۰ در مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا میهمان یوونتوس است

در همین رابطه سیماک سرمربی تیم روسی در بخشی از صحبت هایش در نشست خبری این بازی در پاسخ به سوال خبرنگار روس درباره ناکامی آزمون در گلزنی به تیم‌های بزرگ اروپایی، گفت: به نظرم آزمون در این زمینه ضعفی ندارد. سوال باید طوری مطرح شود که قدرت رقبا را نیز در نظر بگیریم. دفاع یوونتوس طوری است که نمی‌توان به قدرت مدافعان این تیم شک کرد.

وی افزود: سردار آزمون در دو بازی اخیر عملکرد خوبی داشته و گام رو به جلویی برداشته است. او در دو بازی گذشته در سطح بالایی ظاهر شد و امیدوارم مقابل یوونتوس بهترین عملکرد را داشته باشد.

زنیت در مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا با تیم‌های یوونتوس، چلسی و مالمو همگروه است و آزمون در دقایق کوتاهی در این رقابت‌ها شرکت کرده از گلزنی ناکام بوده است

برچسب ها: سردار آزمون
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر