تیتر امروز

۲۳ دستگاه اجرایی که مسئول جان مردم تهرانند!
آلودگی هوا و قانون هوای پاک

۲۳ دستگاه اجرایی که مسئول جان مردم تهرانند!

آلودگی هوا مشکل دیرینه تهران است. مشکلی که حالا به سایر شهر‌های ایران هم تسری یافته است. این معضل بزرگ تهران، اما محصول عمل نکردن ۲۳ دستگاه اجرایی به قانون هوای پاک است.
مقتدی صدر؛ شاه شطرنج بی‌قاعده سیاست در عراق!
از میانه آتش (۱۳)

مقتدی صدر؛ شاه شطرنج بی‌قاعده سیاست در عراق!

امروز و با اعلام نتایج نهایی انتخابات پارلمانی عراق روشن شد که علی رغم همه اعتراض‌ها مقتدی صدر برنده این انتخابات است. سیاستمدار مرموزی که سالهاست با چرخش‌های مداوم به سیاست ورزی مشغول است!

نصیرزاده: AFC احتمالا مدارک مجوز حرفه‌ای استقلال و پرسپولیس را رد کند

حالا هوشنگ نصیرزاده کارشناس حقوقی فوتبال مصاحبه‌های اخیر هم اگر از سوی کنفدراسیون آسیا مانیتور شود احتمالا منجر به رد شدن مدارک استقلال و پرسپولیس می‌شود.

کد خبر: ۱۱۳۱۹۷
۱۴:۵۴ - ۱۰ آبان ۱۴۰۰

احتمال رد مجوز حرفه ای استقلال و پرسپولیس

دیدارنیوز - در حالی که کمیته استیناف ستاد صدور مجوز حرفه‌ای خلاف نظر اولیه کمیته بدوی، مدارک استقلال و پرسپولیس را با ۱ میلیارد تومان جریمه و در نظر گرفتن مهلت سه ماهه، تایید کرد، این خطر وجود دارد که ادعا‌های برخی مسئولان سازمان لیگ و فدراسیون برای استقلال و پرسپولیس تولید دردسر کند

استقلال و پرسپولیس این بار هم مثل سال‌های قبل، با تک ماده قبول شدند و مدارک شان را از طریق ستاد صدور مجوز حرفه‌ای برای شرکت در لیگ قهرمانان آسیا بارگذاری کردند، اما برخی کارشناسان نگران هستند هیاهویی که در مسیر این کار ایجاد شد باعث حذف سرخابی‌ها از لیگ قهرمانان آسیا شود.

کمیته استیناف ستاد صدور مجوز حرفه‌ای در آخرین ساعات مهلت قانونی مدارک استقلال و پرسپولیس را برای شرکت در لیگ قهرمانان آسیا تایید کرد، اما مصاحبه‌هایی که طی سه روز گذشته درباره این موضوع انجام شد احتمال دارد کنفدراسیون فوتبال آسیا را نسبت به نحوه تایید مدارک دو باشگاه تهرانی حساس کرده باشد.

کمیته بدوی ستاد صدور مجوز حرفه‌ای که در ایران تشکیل شده بود، استقلال و پرسپولیس را به دلیل نقص مدارک مستحق دریافت مجوز ندانست، ولی برخی مسئولان سازمان لیگ مدعی شدند کنفدراسیون فوتبال آسیا می‌خواهد استقلال و پرسپولیس را از لیگ قهرمانان کنار بگذارد. همین ادعای عجیب باعث شده کمیته صدور مجوز حرفه‌ای در AFC نسبت به روند صدور مجوز‌ها در ایران حساس شود.

حالا هوشنگ نصیرزاده کارشناس حقوقی فوتبال ابراز نگرانی کرده همین حساسیت کنفدراسیون فوتبال آسیا، حذف استقلال و پرسپولیس و رد مدارک این دو باشگاه را به دنبال داشته باشد.

کارشناس حقوقی فوتبال به برنامه صبح و ورزش گفت:با توجه به اینکه در اتاق شیشه‌ای فوتبال هر اتفاقی رخ دهد بیرون از آن همه متوجه می‌شوند، این مصاحبه‌های اخیر هم اگر از سوی کنفدراسیون آسیا مانیتور شود احتمالا منجر به رد شدن مدارک استقلال و پرسپولیس می‌شود.

منبع: طرفداری
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر