تیتر امروز

۲۳ دستگاه اجرایی که مسئول جان مردم تهرانند!
آلودگی هوا و قانون هوای پاک

۲۳ دستگاه اجرایی که مسئول جان مردم تهرانند!

آلودگی هوا مشکل دیرینه تهران است. مشکلی که حالا به سایر شهر‌های ایران هم تسری یافته است. این معضل بزرگ تهران، اما محصول عمل نکردن ۲۳ دستگاه اجرایی به قانون هوای پاک است.
مقتدی صدر؛ شاه شطرنج بی‌قاعده سیاست در عراق!
از میانه آتش (۱۳)

مقتدی صدر؛ شاه شطرنج بی‌قاعده سیاست در عراق!

امروز و با اعلام نتایج نهایی انتخابات پارلمانی عراق روشن شد که علی رغم همه اعتراض‌ها مقتدی صدر برنده این انتخابات است. سیاستمدار مرموزی که سالهاست با چرخش‌های مداوم به سیاست ورزی مشغول است!

گزارش گاردین: بایدن تضمین داد از برجام خارج نشود!

روزنامه گاردین گزارش داده است که جو بایدن، رئیس جمهوری آمریکا در سفرخود به قاره سبز و دیدار با سران سه کشور اروپایی متعهد شده است که تنها در صورتی از توافق هسته‌ای ایران خارج می‌شود که تهران از آن خارج شود.

کد خبر: ۱۱۳۱۳۷
۱۰:۵۸ - ۱۰ آبان ۱۴۰۰

بایدن تضمین داد از برجام خارج نشود

دیدارنیوز ـ به گزارش گاردین، جو بایدن، رئیسش جمهوری آمریکا متعهد شده است که آمریکا تنها در صورتی از توافق هسته‌ای خارج می‌شود که ایران خارج شود.  جمهور آمریکا در مذاکره با سران آلمان، فرانسه و بریتانیا متعهد شده است که خروج دونالد ترامپ از توافق برجام را تکرار نکند.

در بیانیه‌ رسمی‌ای که پس از دیدار بایدن با آنگلا مرکل صدراعظم آلمان، امانوئل ماکرون رئیس جمهور فرانسه و بوریس جانسون نخست وزیر انگلیس منتشر شده است کشورهای اروپایی از این تعهد بایدن استقبال کرده‌اند. موضوع توافق هسته‌ای و مذاکرات احیای این توافق در وین از موضوعات مورد رایزنی رهبران این کشورها بوده است. در این بیانیه همچنین آمده است: پیشرفت برنامه هسته‌ای ایران در برابر تلاش‌ها برای بازگشت به توافق هسته‌ای مانع ایجاد می‌کند.


بیشتر بخوانید: حجاریان: ترکیب استانداران را ببینید! می‌ترسندرهبران تروئیکای اروپایی و آمریکا در بیانیه مشترک خود از ایران خواستند تا "از فرصت استفاده کرده و با حسن نیت عمل کند تا از تشدید تنش جلوگیری شود. "

آن‌ها همچنین آنچه را که "اقدامات تحریک آمیز ایران" خوانده‌اند، باعث نگرانی جدی خود دانسته‌اند.

صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر