تیتر امروز

مقتدی صدر؛ شاه شطرنج بی‌قاعده سیاست در عراق!
از میانه آتش (۱۳)

مقتدی صدر؛ شاه شطرنج بی‌قاعده سیاست در عراق!

امروز و با اعلام نتایج نهایی انتخابات پارلمانی عراق روشن شد که علی رغم همه اعتراض‌ها مقتدی صدر برنده این انتخابات است. سیاستمدار مرموزی که سالهاست با چرخش‌های مداوم به سیاست ورزی مشغول است!

ستاره هلندی پاری‌سن زرمن در لیست فروش قرار می‌گیرد

جورجینیو واینالدوم اگر روند نیمکت نشینی هایش در پی اس جی ادامه داشته باشد، در فهرست فروش قرار خواهد گرفت و خود او نیز از این مساله استقبال خواهد کرد.

کد خبر: ۱۱۳۱۰۲
۱۵:۵۹ - ۰۹ آبان ۱۴۰۰

واینالدوم در لیست فروش پاریس

دیدارنیوز - پی اس جی تابستان امسال موفق شد جورجینیو واینالدوم را به عنوان بازیکن آزاد به خدمت بگیرد. قرارداد این بازیکن با لیورپول به پایان رسیده بود و مذاکرات برای تمدید این قرارداد نیز به نتیجه نرسید تا او آنفیلد را ترک کند.

این بازیکن هلندی نقشی کلیدی در موفقیت لیورپول در لیگ قهرمانان و لیگ برتر تحت هدایت یورگن کلوپ ایفا کرده بود، اما دوران سختی را پس از انتقال به پارک دو پرنس در ابتدای فصل ۲۲-۲۰۲۱ تجربه کرده است.

واینالدوم نتوانسته مائوریسیو پوچتینو سرمربی پی اس جی را به خود متقاعد و تبدیل به یک نیمکت‌نشین محض شده است. ستاره هلندی با امیدواری فراوان لیورپول را به مقصد پاریس ترک کرد، ولی خیلی زود متوجه اشتباه خود شده است.
طبق ادعای کوریره دلو اسپورت، سران پی اس جی از همین حالا به جذب جانشین واینالدوم فکر می‌کنند و قصد دارد مارسلو بروزوویچ ستاره کروات اینتر را جذب کنند.

قرارداد بروزویچ در پایان فصل تمام خواهد شد و هرچند مذاکرات تمدید او با اینتر مدتی است شروع شده، ولی اگر پیشنهاد پاریس در ژانویه برسد، به طور جدی آن را بررسی خواهد کرد. بروزوویچ چه زیر نظر آنتونیو کونته و چه حالا با سیمونه اینزاگی، هافبک ثابت و بی جانشین نراتزوری است. او سال گذشته نیز مورد توجه پی اس جی قرار داشت، ولی ترجیح داد در اینتر بماند و فصل گذشته قهرمانی سری آ را جشن گرفت.

پی اس جی برای واینالدوم مبلغی پرداخت نکرد، ولی اکنون می‌تواند با فروش او رقم قابل توجهی به دست بیاورد. ضمن اینکه در صورت جذب بروزوویچ، او نیز رایگان به پاریس منتقل خواهد شد.

منبع: ورزش 3
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر