تیتر امروز

آغاز نیم فصل دوم زیر سایه کرونا
فوتبال گیت (۴۲)

آغاز نیم فصل دوم زیر سایه کرونا

فوتبال گیت عنوان ستونی است به قلم سجاد شجاعی که به متن و حواشی مسابقات فوتبال باشگاهی در ایران می‌پردازد. در این قسمت او به استقبال هفته شانزدهم لیگ برتر رفته است.
آلمان بزرگترین شریک صادراتی ترکیه؛ روابط تجاری فراسوی منازعات سیاسی
از سعدآباد تا توپکاپی (۳۷) + فایل صوتی

آلمان بزرگترین شریک صادراتی ترکیه؛ روابط تجاری فراسوی منازعات سیاسی

رضا قنبری در سی و هفتمین شماره ستون از سعدآباد تا توپکاپی به بازکاوی روابط تاریخی ترکیه و آلمان پرداخته است. روابطی با فراز و نشیب‌های سیاسی بسیار و البته رونق اقتصادی فراوان.

مناظره سردمداران مخالف واکسن کرونا و دانشمندان/ طب سنتی مخالف واکسیناسیون است؟

دکتر حسین قناعتی، سرپرست دانشگاه علوم پزشکی تهران از مناظره مخالفان واکسن کرونا با دانشمندان موافق آن خبر داد.

کد خبر: ۱۱۳۰۴۲
۱۲:۴۴ - ۰۹ آبان ۱۴۰۰

مناظره سردمداران مخالف واکسن کرونا و دانشمندان

دیدارنیوز ـ دکتر حسین قناعتی، سرپرست دانشگاه علوم پزشکی تهران گفت: واکسن کرونا ابتلا به این بیماری را ۵۰ تا ۶۰ درصد پایین می‌آورد، اما در کاهش مرگ‌ومیر تاثیر فوق‌العاده دارد.


بیشتر بخوانید: لایحه رتبه‌بندی معلمان ظرف ۴۵ روز آینده نهایی می‌شود


وی اعلام کرد: ۱۰ نفر از سردمداران مخالفت با این واکسن را پیدا و دعوت کرده‌ایم که فردا در مقابل دوربین شبکه ۲ سیما و سایر رسانه‌ها با آن‌ها مناظره کنیم.

وجود روش‌های مشابه واکسیناسیون در طب سنتی

همچنین به نقل از ایسنا، دکتر نفیسه حسینی یکتا مدیرکل دفتر طب ایرانی و مکمل وزارت بهداشت با بیان این مطلب گفت: در منابع مختلف این مکتب طبی روش‌هایی داریم که مشابه واکسیناسیون امروزی است و می‌توان گفت طب سنتی ایران ادعای پیشگامی در این مسیر را دارد.

وی با بیان این مطلب که در شرایط فعلی کشور لازم است از تمام روش‌های کمک‌کننده در مقابله با این همه‌گیری بهره بگیریم، افزود: واکسیناسیون و رعایت توصیه‌های بهداشتی یکی از روش‌های مؤثر در پیشگیری از ابتلا به این بیماری است و در کنار آن، تقویت سیستم ایمنی به کمک آموزه‌ها و روش‌های ایمن و مؤثر موجود در طب سنتی ایرانی، همه می‌توانند در پشت سر گذاشتن این شرایط بحرانی کمک‌کننده باشند.

مدیرکل دفتر طب ایرانی و مکمل وزارت بهداشت گفت: از ابتدای همه‌گیری کرونا، سلامتکده‌های طب سنتی ایرانی در خدمت عموم جامعه برای کمک به بهبود مبتلایان بودند و در شرایط فعلی که واکسیناسیون از اولویت‌های جدی کشور است، برای سرعت بخشیدن به امر واکسیناسیون وارد عمل شده و تزریق واکسن را نیز انجام می‌دهند.

صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر