تیتر امروز

مقتدی صدر؛ شاه شطرنج بی‌قاعده سیاست در عراق!
از میانه آتش (۱۳)

مقتدی صدر؛ شاه شطرنج بی‌قاعده سیاست در عراق!

امروز و با اعلام نتایج نهایی انتخابات پارلمانی عراق روشن شد که علی رغم همه اعتراض‌ها مقتدی صدر برنده این انتخابات است. سیاستمدار مرموزی که سالهاست با چرخش‌های مداوم به سیاست ورزی مشغول است!

کشف و توقیف ۱۱ کیلو گرم مواد مخدر در فارسان

سلیمان ریاحی، رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر چهارمحال و بختیاری گفت: در عملیات ماموران، ۱۱ کیلو گرم موادمخدر در شهرستان فارسان کشف شد.

کد خبر: ۱۱۲۹۵۷
۱۴:۰۱ - ۰۸ آبان ۱۴۰۰

کشف و توقیف مواد مخدر در فارسان

دیدارنیوز ـ سلیمان ریاحی، رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر چهارمحال و بختیاری امروز در شهرکرد گفت: در پی دریافت گزارشی مبنی بر فعالیت سوداگران مرگ در امر تهیه و توزیع موادمخدر درشهرستان فارسان، پیگیری موضوع در دستور کار ماموران پلیس مبارزه با موادمخدر استان و شهرستان فارسان قرار گرفت.

رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر چهارمحال و بختیاری افزود: پس از اخذ مجوز قضائی، یک دستگاه خودرو سواری حامل موادمخدر در فارسان شناسایی و متوقف شد.

وی بیان کرد: در بازرسی از این خودرو، ۱۱ کیلوگرم تریاک که به طرز ماهرانه‌ای در خودرو جاسازی شده بود کشف و ۲ قاچاقچی دستگیر شدند.

ریاحی در پایان با اشاره به معرفی متهمان به مرجع قضائی، گفت: برخورد با سوداگران مرگ، از برنامه‌های محوری پلیس مبارزه با مواد مخدر استان در سال جاری است. فارس

برچسب ها: مواد مخدر
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر