تیتر امروز

پیک ششم از راه رسید؛ امیکرون روی قله

پیک ششم از راه رسید؛ امیکرون روی قله

با اینکه آمار فوتی‌های کرونا سیر نزولی دارد و اسم برخی استان‌ها در لیست سیاه کرونا نیست، اما افزایش آمار مبتلایان به امیکرون نشان می‌دهد که وارد یک جنگ دیگر شده ایم؛ یک جنگ تمام عیار با کووید...

کشف و توقیف ۱۱ کیلو گرم مواد مخدر در فارسان

سلیمان ریاحی، رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر چهارمحال و بختیاری گفت: در عملیات ماموران، ۱۱ کیلو گرم موادمخدر در شهرستان فارسان کشف شد.

کد خبر: ۱۱۲۹۵۷
۱۴:۰۱ - ۰۸ آبان ۱۴۰۰

کشف و توقیف مواد مخدر در فارسان

دیدارنیوز ـ سلیمان ریاحی، رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر چهارمحال و بختیاری امروز در شهرکرد گفت: در پی دریافت گزارشی مبنی بر فعالیت سوداگران مرگ در امر تهیه و توزیع موادمخدر درشهرستان فارسان، پیگیری موضوع در دستور کار ماموران پلیس مبارزه با موادمخدر استان و شهرستان فارسان قرار گرفت.

رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر چهارمحال و بختیاری افزود: پس از اخذ مجوز قضائی، یک دستگاه خودرو سواری حامل موادمخدر در فارسان شناسایی و متوقف شد.

وی بیان کرد: در بازرسی از این خودرو، ۱۱ کیلوگرم تریاک که به طرز ماهرانه‌ای در خودرو جاسازی شده بود کشف و ۲ قاچاقچی دستگیر شدند.

ریاحی در پایان با اشاره به معرفی متهمان به مرجع قضائی، گفت: برخورد با سوداگران مرگ، از برنامه‌های محوری پلیس مبارزه با مواد مخدر استان در سال جاری است. فارس

برچسب ها: مواد مخدر
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر