تیتر امروز

تاجزاده از اصولگراترین اصلاح‌طلبان است/ رویکرد او، مقابل براندازان است
الهه کولایی در گفتگو با دیدار عنوان کرد:

تاجزاده از اصولگراترین اصلاح‌طلبان است/ رویکرد او، مقابل براندازان است

الهه کولایی نماینده پیشین مجلس و فعال سیاسی درباره بازداشت مصطفی تاجزاده و راه‌های رسیدن به جامعه‌ای توسعه یافته با دیدارنیوز به گفتگو نشست. او معتقد است دستگاه قضایی با مدیریت حجت‌الاسلام اژه‌ای،...
جای خالی آبخیزداری در سیل های اخیر
دیدار گزارش می‌دهد

جای خالی آبخیزداری در سیل های اخیر

سیلاب غیر منتظره مردادماه امسال در استان‌های تهران، مازندران، لرستان و خوزستان موضوع فراموش شده "آبخیزداری" را نمایان کرد و این پرسش همیشگی که چه زمانی این طرح کامل اجرا می شود؟

گسترش همکاری بین جمعیت هلال احمر استان خوزستان و شرکت نفت و گاز اروندان

کد خبر: ۱۱۲۸۶۷
۲۲:۲۲ - ۰۶ آبان ۱۴۰۰

گسترش همکاری بین جمعیت هلال احمر استان خوزستان و شرکت نفت و گاز اروندان

دیدارنیوز خوزستان:امروز نشستی با موضوع افزایش سطح همکاری ها و تعامل فی ما بین جمعیت هلال احمر استان خوزستان و شرکت نفت و گاز اروندان با حضور دکتر خدادادی مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان خوزستان و دکتر عبد اله عذاری اهوازی سرپرست شرکت نفت و گاز اروندان تشکیل شد.
 
مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر استان خوزستان  در این نشست با یاد از شهدا عنوان کرد:خرمشهر و آبادان محل عروج یک سوم شهدای عملیات‌های جنگ تحمیلی است و باید این شهرستان ها به بهترین نحو ممکن بازسازی می شد ولی  امروز نه تنها آنچنان که باید مورد توجه قرار نگرفته اند بلکه امروز دارای محرومیت های عمیقی هستند که باید با همدلی و همکاری همه مجموعه ها ، دستگاه های اجرایی و دست اندرکاران  این محرومیت ها مرتفع شود .
 

دکتر علی خدادادی در ادامه به ضرورت همکاری جمعیت هلال احمر خوزستان و شرکت نفت و گاز اروندان اشاره کرد و افزود: از مواردی که می توان با همکاری این مجموعه ها در آن نقش ایفا کرد توسعه زیرساخت های فرهنگی واجتماعی و گسترش فعالیت‌های بشردوستانه در قالب پروژه های محرومیت زدایی است و جمعیت هلال احمر آمادگی لازم را در این زمینه ها اعلام می کند.
 

دکتر عبدالله عذاری اهوازی نیز ضمن  استقبال از برنامه‌های پیشنهادی مطرح شده در این نشست و اعلام آمادگی جهت همکاری شرکت نفت و گاز اروندان با این جمعیت، ابراز امیدواری کرد میزان تعامل بین این دو مجموعه گسترش یابد.
 سرپرست شرکت نفت و گاز اروندان در ادامه با اشاره به تنش های آبی به ویژه در مناطق نفت خیز استان خوزستان بر ضرورت افزایش مشارکت های اجتماعی و ایفای نقش بیش از پیش این شرکت در بهبود زیر ساخت ها و محرومیت زدایی در این مناطق تاکید کرد.

برچسب ها: خوزستان
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی