تیتر امروز

جای خالی آبخیزداری در سیل های اخیر
دیدار گزارش می‌دهد

جای خالی آبخیزداری در سیل های اخیر

سیلاب غیر منتظره مردادماه امسال در استان‌های تهران، مازندران، لرستان و خوزستان موضوع فراموش شده "آبخیزداری" را نمایان کرد و این پرسش همیشگی که چه زمانی این طرح کامل اجرا می شود؟

نویل: کونته به درد منچستریونایتد نمی‌خورد

گری نویل پیشکسوت باشگاه منچستریونایتد درباره گزینه جانشینی سولسشایر که آنتونیو کنته است گفت فکر نمی‌کنم کنته گزینه خوبی برای یونایتد باشد اما این امکان وجود دارد که او را فردا به اولدترافورد بیاورند.

کد خبر: ۱۱۲۶۰۳
۰۹:۰۱ - ۰۴ آبان ۱۴۰۰

نظر گری نویل درباره حضور کونته در منچستریونایتد

دیدارنیوز - بعد از شکست تحقیرآمیز و پنج گله منچستر یونایتد در بازی برابر لیورپول، آینده اوله گنار سولسشر بیش از هر زمان دیگری با ابهام روبرو شده است. همچنین به نظر می‌رسد که آنتونیو کونته، سرمربی سابق تیم‌های یوونتوس، چلسی و اینتر اصلی‌ترین گزینه برای هدایت شیاطین سرخ محسوب می‌شود.

کونته فصل گذشته روز‌های درخشانی را در فوتبال ایتالیا با اینتر پشت سر گذاشت و موفق شد با این تیم به مقام قهرمانی رقابت‌های سری‌ث دست پیدا کند؛ موضوعی که باعث شد نرآتزوری به سلطه یک دهه‌ای یوونتوس بر فوتبال ایتالیا پایان دهد. با وجود همه این ها، اما اسطوره منچستریونایتد موافق حضور آنتونیو کونته روی نیمکت این تیم نیست.

گری نویل در مصاحبه‌ای با اسکای اسپورتس در این باره گفت: "کونته در دسترس است، اما اگر من باشم او را به منچستریونایتد نمی‌آورم. حالا او را به اینجا نمی‌آورم. من فکر نمی‌کنم که آنتونیو کونته گزینه مناسبی برای منچستر یونایتد باشد. ممکن است اشتباه کنم و این امکان هم وجود دارد که همین فردا او را به اینجا بیاورند و حتی من هم از او حمایت کنم.

ما پیش از این دیده ایم که یک مربی با سبک لوئیس فن خال نمی‌تواند اینجا موفق شود. البته من این را هم نمی‌گویم که هیچ مربی‌ای وجود ندارد که بتواند به منچستریونایتد بیاید و عملکرد خوبی داشته باشد. "

منبع: ورزش 3
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی