تیتر امروز

پرتغال ۲ - اروگوئه صفر؛ برای صعود نیازی به رونالدو نبود!
بیست و دوحه (۱۳)، روز نهم جام جهانی

پرتغال ۲ - اروگوئه صفر؛ برای صعود نیازی به رونالدو نبود!

در نهمین روز از مسابقات جام جهانی ۲۰۲۲ قطر، بازی‌های باقی‌مانده از دور دوم مرحله گروهی انجام شد و هشت تیم در دو گروه G و H به مصاف یکدیگر رفتند؛ کامرون در نبردی جذاب و کامبکی برابر صربستان ۳-۳...
رودبار و باز هم بلای طبیعی در روزهای جام جهانی!
گزارش دیدار از آخرین وضعیت آتش‌سوزی در جنگل "شمام" و "سلانسر"

رودبار و باز هم بلای طبیعی در روزهای جام جهانی!

علیرغم تلاش نهاد‌های مختلف مانند هلال احمر، منابع طبیعی و مدیریت بحران آتش سوزی در جنگل‌های "شمام" و "سلانسر" در رودبار استان گیلان ادامه دارد و زنده ماندن آن‌ها در گرو سورتی پرواز بیشتر است...
فرماندار هندیجان خبر داد:

ضربه وزارت اطلاعات به باند سازمان یافته قاچاق سلاح و مهمات در هندیجان

کد خبر: ۱۱۲۵۹۸
۰۰:۱۹ - ۰۴ آبان ۱۴۰۰

ضربه وزارت اطلاعات به باند سازمان یافته قاچاق سلاح و مهمات در هندیجان
دیدارنیوز خوزستان:علی بویری گفت :با اشراف و رصد اطلاعاتی و عملیاتی سربازان گمنام امام زمان(عج) در اداره کل اطلاعات خوزستان یک باند سازمان یافته قاچاق سلاح و مهمات در شهرستان هندیجان شناسایی و مورد ضربه قرار گرفت.

رئیس شورای تامین شهرستان هندیجان اظهار داشت:در این عملیات که با اشراف اطلاعاتی سربازان گمنام امام زمان عج در اداره کل اطلاعات خوزستان انجام شد یک باند سازمان یافته قاچاق سلاح و مهمات زیر ضربه قرار گرفت.

فرماندار هندیجان در ادامه گفت:در این عملیات هوشمندانه تعداد ۹۰ تیغه خشاب سلاح کلاشینکف کشف،دو نفر دستگیر و یک خودرو نیز از قاچاقچیان توقیف شد.

بویری افزود:این محموله با هدف انتقال به یکی از استان های مرزی کشور از قاچاقچیان کشف و ضبط گردید.

فرماندار هندیجان در پایان ضمن قدردانی از هوشیاری و اشراف اطلاعاتی سربازان گمنام امام زمان (عج) در اداره اطلاعات هندیجان یادآور شد: شهروندان عزیز در صورت مشاهده هر گونه فعالیت غیر مجاز در حوزه سلاح و مهمات مراتب را با ستاد خبری وزارت اطلاعات(سامانه ۱۱۳) در میان بگذارند.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی