تیتر امروز

پیک ششم از راه رسید؛ امیکرون روی قله

پیک ششم از راه رسید؛ امیکرون روی قله

با اینکه آمار فوتی‌های کرونا سیر نزولی دارد و اسم برخی استان‌ها در لیست سیاه کرونا نیست، اما افزایش آمار مبتلایان به امیکرون نشان می‌دهد که وارد یک جنگ دیگر شده ایم؛ یک جنگ تمام عیار با کووید...
تیم ملی امید ایران قدم اول را محکم برداشت

گلباران نپال توسط شاگردان مهدوی‌کیا

تیم امید ایران در نخستین بازی خود در مرحله گروهی مقدماتی جام ملت‌ها توانست به برتری ۴ گله مقابل نپال برسد.

کد خبر: ۱۱۲۵۹۰
۱۷:۲۱ - ۰۳ آبان ۱۴۰۰

گلباران نپال توسط شاگردان مهدوی‌کیا

دیدارنیوز: شاگردان مهدی مهدوی‌کیا در اولین مسابقه خود در این تورنمنت به میزبانی دوشنبه تاجیکستان، عصر امروز به مصاف تیم امید نپال رفتند و به دنبال کسب پیروزی در این مسابقه بودند؛ تیم‌های تاجیکستان و لبنان دیگر همگروهان تیم امید ایران در این رقابت‌ها هستند.
علیرضا رضایی، احمد‌رضا جلالی، سامان فلاح، محمد سلطانی مهر، مهدی هاشم نژاد، یاسین سلمانی، میلاد کر، مهدی لموچی، علیرضا باویه، آریا برزگر و محمد مهدی محبی ترکیب اولیه تیم امید ایران در مسابقه امروز مقابل نپال را تشکیل دادند.
در نیمه اول توپی از خط دروازه‌ها عبور نکرد و بهترین موقعیت گلزنی را یاسین سلمانی ستاره جوان سپاهان در دقیقه ۱۶ از دست داد، جایی که او در گل کردن ضربه پنالتی ناکام بود و نتوانست اولین گلزن تیم امید ایران در این رقابت‌ها نام گیرد.
با شروع نیمه دوم، سبحان خاقانی بازیکن جوان استقلال به جای احمدرضا جلالی وارد زمین شد و پس از این تعویض به سرعت تیم امید به گل رسید؛ مهدی لموچی در دقیقه ۴۶ توانست برای نخستین‌بار دروازه امید‌های نپال را فرو بریزد.
در دقیقه ۶۰ مهدی مهدوی‌کیا تصمیم به انجام دومین تعویض گرفت و حسین نخودکار هافبک جوان گل‌گهر را به جای علیرضا باویه که از داور مسابقه در این دیدار اخطار گرفته بود، به میدان فرستاد؛ دقایقی بعد از این تعویض هم، با نظر سرمربی تیم امید فرزان دانا به جای آریا بزرگر وارد میدان شد.

گلباران نپال توسط شاگردان مهدوی‌کیا
در ۱۵ دقیقه پایانی مسابقه، شاگردان مهدوی‌کیا نمایشی فوق‌العاده از خود نشان دادند؛ حسین نخودکار جوان تازه‌نفس تیم امید در دقیقه ۷۷ گل دوم ایران را در این مسابقه به ثمر رساند و لحظاتی بعد، دبل خود را تکمیل کرد و توانست سومین گل ایران را هم وارد دروازه نپال کند تا تعویض طلایی مهدوی‌کیا در مسابقه امروز نام گیرد.
این پایان کار تیم امید ایران در بازی امروز نبود، چرا که در دقیقه ۹۰+۳ یاسین سلمانی توانست جبران پنالتی از دست رفته را کند و چهارمین گل را وارد دروازه نپال کرد تا با پیروزی مقتدرانه و چهار گله تیم امید ایران مسابقات قهرمانی آسیا را آغاز کند و به اولین پیروزی رسمی با هدایت مهدی مهدوی‌کیا دست پیدا کند.
شاگردان مهدوی‌کیا پنج‌شنبه ۶ آبان از ساعت ۱۴:۳۰ به وقت تهران در ورزشگاه دوشنبه به مصاف تیم امید لبنان می‌روند.

صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر