تیتر امروز

۲ روز تا وین؛ پینگ پنگ دیپلمات‌ها!
شمارش معکوس مذاکرات وین (۵)

۲ روز تا وین؛ پینگ پنگ دیپلمات‌ها!

۸ آذر سرآغاز شروع مذاکرات وین با حضور نمایندگان دولت سیزدهم ایران است. اقتصاد ایران چشم انتظار نتیجه مذاکرات برجامی است. با روزشمار مذاکرات وین که ۲ روز دیگر انجام می‌شود با دیدار همراه باشید.
روسیاهی مدیران در جمعه سیاه اصفهان

روسیاهی مدیران در جمعه سیاه اصفهان

دیروز اصفهان صحنه‌های بسیار تلخ و تکان‌دهنده‌ای را تجربه کرد. رسول شکوهی که از ابتدای تجمعات آب در اصفهان این موضوع را پیگیری کرده نگاهی انداخته است به عوامل و ریشه‌های این رخداد تلخ...

جشن بزرگ هالووین در نمایشگاه اکسپو ۲۰۲۰ دبی

جشن هالووین در نمایشگاه اکسپو ۲۰۲۰ دبی یک جشن موزیکال است. هالووین از جمله جشن‌های مهیج و مفرح است که امروزه در بیشتر کشور‌های جهان طرفدار دارد. این جشن با پوشیدن لباس مخصوص، اجرای موسیقی و تزئین کدوی هالووین برگزار می‌شود.

کد خبر: ۱۱۲۵۷۵
۱۶:۰۳ - ۰۳ آبان ۱۴۰۰

جشن هالووین در نمایشگاه اکسپو ۲۰۲۰ دبی

دیدارنیوز ـ جشن هالووین در روز ۹ آبان ماه برابر با ۳۱ اکتبر برگزار می‌شود. این روز در نمایشگاه اکسپوی دبی یک مراسم ویژه دارد و برنامه‌های متنوعی برای آن در نظر گرفته شده است. جشن هالووین در سالن آمفی تئاتر جوانان با اجرای موسیقی و رقص نور ترسناک آغاز می‌شود.

در این برنامه ۶۰ دقیقه‌ای هنرمندان با اجرای برنامه‌هایی به سبک فانتزی ترسناک به ایفای نقش می‌پردازند. عروسک‌های ترسناک و تنپوش‌های فانتزی بر روی صحنه با موسیقی اپرای راک برنام اجرا می‌کنند. هر آنچه از موسیقی‌های مهیج و ترسناک انتظار دارید را می‌توانید در این برنامه بشنوید.

جشن هالووین در نمایشگاه اکسپو ۲۰۲۰ دبی

نمایشگاه اکسپو ۲۰۲۰ از ۹ مهرماه امسال آغاز به کار کرد و تا ۱۱ فروردین سال ۱۴۰۱ به مدت ۶ ماه ادامه خواهد داشت. بیش از ۱۹۲ کشور در این نمایشگاه غرفه دارند و به ارایه دستاورد‌های علمی، فناوری، فرهنگی و هنری می‌پردازند.

منبع: کاما پرس
برچسب ها: نمایشگاه
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر