تیتر امروز

ابراهیم رئیسی و مشکل کسری بودجه

ابراهیم رئیسی و مشکل کسری بودجه

رئیس‌جمهور از عدم استقراض از بانک مرکزی گفت. ادعایی که با واکنش‌های زیادی روبه‌رو شد، اما در نهایت رئیس‌جمهور نگفت بدون استفاده از منابع بانک مرکزی مشکل کسری بودجه را چگونه حل کرده است.
با خودت چه کردی آقای طارمی؟

با خودت چه کردی آقای طارمی؟

با ادامه پیدا کردن روند ناکامی مهدی طارمی در باشگاه پورتو و رقابت‌های لیگ قهرمانان اروپا، به نظر می‌آید او نیاز مبرم به کمک از داخل ایران داشته باشد.

جشن بزرگ هالووین در نمایشگاه اکسپو ۲۰۲۰ دبی

جشن هالووین در نمایشگاه اکسپو ۲۰۲۰ دبی یک جشن موزیکال است. هالووین از جمله جشن‌های مهیج و مفرح است که امروزه در بیشتر کشور‌های جهان طرفدار دارد. این جشن با پوشیدن لباس مخصوص، اجرای موسیقی و تزئین کدوی هالووین برگزار می‌شود.

کد خبر: ۱۱۲۵۷۵
۱۶:۰۳ - ۰۳ آبان ۱۴۰۰

جشن هالووین در نمایشگاه اکسپو ۲۰۲۰ دبی

دیدارنیوز ـ جشن هالووین در روز ۹ آبان ماه برابر با ۳۱ اکتبر برگزار می‌شود. این روز در نمایشگاه اکسپوی دبی یک مراسم ویژه دارد و برنامه‌های متنوعی برای آن در نظر گرفته شده است. جشن هالووین در سالن آمفی تئاتر جوانان با اجرای موسیقی و رقص نور ترسناک آغاز می‌شود.

در این برنامه ۶۰ دقیقه‌ای هنرمندان با اجرای برنامه‌هایی به سبک فانتزی ترسناک به ایفای نقش می‌پردازند. عروسک‌های ترسناک و تنپوش‌های فانتزی بر روی صحنه با موسیقی اپرای راک برنام اجرا می‌کنند. هر آنچه از موسیقی‌های مهیج و ترسناک انتظار دارید را می‌توانید در این برنامه بشنوید.

جشن هالووین در نمایشگاه اکسپو ۲۰۲۰ دبی

نمایشگاه اکسپو ۲۰۲۰ از ۹ مهرماه امسال آغاز به کار کرد و تا ۱۱ فروردین سال ۱۴۰۱ به مدت ۶ ماه ادامه خواهد داشت. بیش از ۱۹۲ کشور در این نمایشگاه غرفه دارند و به ارایه دستاورد‌های علمی، فناوری، فرهنگی و هنری می‌پردازند.

منبع: کاما پرس
برچسب ها: نمایشگاه
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر