تیتر امروز

۲۳ دستگاه اجرایی که مسئول جان مردم تهرانند!
آلودگی هوا و قانون هوای پاک

۲۳ دستگاه اجرایی که مسئول جان مردم تهرانند!

آلودگی هوا مشکل دیرینه تهران است. مشکلی که حالا به سایر شهر‌های ایران هم تسری یافته است. این معضل بزرگ تهران، اما محصول عمل نکردن ۲۳ دستگاه اجرایی به قانون هوای پاک است.
مقتدی صدر؛ شاه شطرنج بی‌قاعده سیاست در عراق!
از میانه آتش (۱۳)

مقتدی صدر؛ شاه شطرنج بی‌قاعده سیاست در عراق!

امروز و با اعلام نتایج نهایی انتخابات پارلمانی عراق روشن شد که علی رغم همه اعتراض‌ها مقتدی صدر برنده این انتخابات است. سیاستمدار مرموزی که سالهاست با چرخش‌های مداوم به سیاست ورزی مشغول است!

اهدا ۱۱۹ ویلچر به معلولان تحت پوشش بهزیستی خوزستان

معاون توانبخشی بهزیستی استان خوزستان از اهدا ۱۱۹ ویلچر به معلولان تحت پوشش بهزیستی توسط ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) خبر داد.

کد خبر: ۱۱۲۴۷۳
۱۴:۵۳ - ۰۲ آبان ۱۴۰۰

اهدا ۱۱۹ ویلچر به معلولان تحت پوشش بهزیستی خوزستان

 

دیدارنیوز خوزستان:غلامعلی جعفری  در این باره گفت: این ویلچرها ویژه خانواده های دارای معلول زیر ۱۴  سال بوده که صبح امروز با حضور نماینده ستاد اجرایی و نمایندگان بهزیستی شهرستان ها  بارگیری و جهت توزیع بین معلولان تحت پوشش ارسال شد.

وی افزود: ۶۴۶معلول زیر ۱۴ سال در سطح استان تحت پوشش بهزیستی  هستند که در فاز نخست ۱۱۹ ویلچر و در فاز بعدی در صورت تامین بقیه ویلچرها توسط ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره)  ،بین    ۵۲۷  معلول زیر ۱۴ سال باقیمانده ،توزیع خواهد شد.

جعفری در پایان ضمن تشکر از مسئولان ستاد اجرایی فرمان امام (ره) بیان کرد: خوشبختانه این ستاد در زمینه اهدا و توزیع اقلام مختلف و کمک به اقشار آسیب دیده ،  همکاری خوبی داشته اند و ابراز امیدواری کرد که با مشارکت این  عزیزان و سایر خیران گرانقدر ،بتوانیم بخشی از مشکلات معلولان و جامعه هدف تحت پوشش را برطرف کنیم.

صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر