تیتر امروز

۲ روز تا وین؛ پینگ پنگ دیپلمات‌ها!
شمارش معکوس مذاکرات وین (۵)

۲ روز تا وین؛ پینگ پنگ دیپلمات‌ها!

۸ آذر سرآغاز شروع مذاکرات وین با حضور نمایندگان دولت سیزدهم ایران است. اقتصاد ایران چشم انتظار نتیجه مذاکرات برجامی است. با روزشمار مذاکرات وین که ۲ روز دیگر انجام می‌شود با دیدار همراه باشید.
روسیاهی مدیران در جمعه سیاه اصفهان

روسیاهی مدیران در جمعه سیاه اصفهان

دیروز اصفهان صحنه‌های بسیار تلخ و تکان‌دهنده‌ای را تجربه کرد. رسول شکوهی که از ابتدای تجمعات آب در اصفهان این موضوع را پیگیری کرده نگاهی انداخته است به عوامل و ریشه‌های این رخداد تلخ...

ال کلاسیکوی نوکمپ بدون هواداران رئال مادرید

طبق ادعای موندودپورتیوو، بارسلونا مشکلی برای اختصاص دادن این جایگاه به رئالی ها نداشت ولی باشگاه مادریدی ترجیح داد تا بلیت های بازی را در اختیار اعضایش قرار ندهد و درخواستی به این منظور به بارسلونا ارائه نداد.

کد خبر: ۱۱۲۴۰۶
۱۵:۴۱ - ۰۱ آبان ۱۴۰۰

ال کلاسیکوی نوکمپ

دیدارنیوز - فردا در نوکمپ بارسلونا میزبان رئال مادرید است. هر دو تیم در شرایط خوبی به این بازی حساس رسیده اند و به نظر می‌رسد بحران اخیر خود را به دست فراموشی سپرده باشند. برای بازی فردا ۱۰۰ درصد ظرفیت ورزشگاه می‌تواند پر شود و هنوز مشخص نیست که تمام بلیت‌های بازی فروخته خواهد شد یا خیر، ولی قطعا جایگاه هواداران رئال در نوکمپ که در طبقه فوقانی است، پر نمی‌شود.

طبق ادعای موندودپورتیوو، بارسلونا مشکلی برای اختصاص دادن این جایگاه به رئالی‌ها نداشت، ولی باشگاه مادریدی ترجیح داد تا بلیت‌های بازی را در اختیار اعضایش قرار ندهد و درخواستی به این منظور به بارسلونا ارائه نداد. با این حال انتظار می‌رود هوادارانی برای حمایت از رئال در ورزشگاه حاضر شوند هرچند بلیت‌ها را باید شخصا خریداری کنند.

بازی فصل گذشته دو تیم در ورزشگاه خالی از تماشاگر برگزار شد و پس از یک سال بار دیگر ال کلاسیکو با حضور هواداران خواهد بود. فصل گذشته هر دو بازی رفت و برگشت را رئال پیروز شد.

منبع: ورزش 3
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر