تیتر امروز

رئیسی: انجام خواهد شد؛ آینده روشن است!
چکیده گزارش رییس جمهوری به مردم در برنامه زنده:

رئیسی: انجام خواهد شد؛ آینده روشن است!

رییس جمهوری اسلامی ایران در برنامه زنده نه تحفه و دستاورد مهمی از روسیه به مردم ارائه داد و نه در سیاست‌های داخلی -جز افتخار به کاهش آمار فوتی‌های کرونا- کار انجام شده‌ای را به استودیو خبر آورد....

ایکاردی واندا را در اینستاگرام آنفالو کرد!

مائورو ایکاردی مهاجم پرحاشیه باشگاه پاری‌سن ژرمن که این روزها با همسرش دچار حاشیه شده است، در اقدامی عجیب همسرش را در اینستاگرام آنفالو کرد.

کد خبر: ۱۱۲۳۹۷
۱۴:۵۳ - ۰۱ آبان ۱۴۰۰

ایکاردی واندا را در اینستاگرام آنفالو کرد!

دیدانیوز - سریال دعواهای وندا نارا و مائورو ایکاردی پس از رابطه نامشروع مهاجم پاری سن ژرمن با چین سوارز، هیچ نشانه ای از کاهش سرعت درگیری را نشان نمی‌دهد!

به نظر می رسید مهاجم پی اس جی در موقعیتی قرار دارد که فکر می‌کرد این موضوع حل شده است، اما او یک بار دیگر با یک پست جنجالی اینستاگرامی که به سرعت آن را حذف کرد و عواقبی را به همراه داشت، همه چیز را تغییر داد.

ایکاردی با انتشار عکسی از خود و وندا نوشت: "وقتی در اینستاگرام مجرد هستید اما شب‌ها برای طلب بخشش می‌آیید. ما کجا هستیم وندا؟ برای من مشخص نیست!"

فوتبالیست آرژانتینی بلافاصله این عکس را حذف کرد، قبل از اینکه یک عکس دیگر ارسال کند تا بگوید می خواهد بخوابد! لحظاتی بعد اما او واندا را آنفالو کرد. با این حال، این احتمال وجود دارد که همسرش اکنون او را مسدود(بلاک) کرده باشد!

منبع: ایلنا
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر