تیتر امروز

ابراهیم رئیسی و مشکل کسری بودجه

ابراهیم رئیسی و مشکل کسری بودجه

رئیس‌جمهور از عدم استقراض از بانک مرکزی گفت. ادعایی که با واکنش‌های زیادی روبه‌رو شد، اما در نهایت رئیس‌جمهور نگفت بدون استفاده از منابع بانک مرکزی مشکل کسری بودجه را چگونه حل کرده است.
با خودت چه کردی آقای طارمی؟

با خودت چه کردی آقای طارمی؟

با ادامه پیدا کردن روند ناکامی مهدی طارمی در باشگاه پورتو و رقابت‌های لیگ قهرمانان اروپا، به نظر می‌آید او نیاز مبرم به کمک از داخل ایران داشته باشد.

بازیکنان پدیده تهدید خود را عملی کردند

در حالی که بازیکنان پدیده مدیریت باشگاه را تهدید کرده بودند که در صورت پرداخت نشدن مطالباتشان به کرمان نخواهند رفت، بازیکنان پدیده امروز به فرودگاه نرفتند تا وضعیت مدیریتی باشگاه به بحران کشیده شود.

کد خبر: ۱۱۲۳۹۵
۱۴:۴۳ - ۰۱ آبان ۱۴۰۰

پدیده به فرودگاه نرفت

دیدارنیوز - در حالی که قرار بود ظهر امروز اعضای تیم فوتبال پدیده به تهران پرواز کنند و سپس برای انجام بازی به استان کرمان و شهر سرچشمه بروند، تصمیم گرفتند در فرودگاه شهید هاشمی‌نژاد مشهد حاضر نشوند.

تیم فوتبال پدیده باید فردا یکشنبه در هفته دوم لیگ برتر مقابل مس رفسنجان قرار بگیرد، اما در این شرایط هیچکدام از بازیکنان نماینده فوتبال مشهد در فرودگاه این شهر حاضر نشدند تا پس از سه روز اعتصاب تمرین و ناتوانی مالکیت خصوصی این باشگاه در پرداخت مطالبات و باز کردن پنجره نقل و انتقالاتی، رسما وضعیت این تیم به حالت بحرانی دربیاید.

از بین پدیده‌ای‌ها امروز تنها اعضای کادرفنی این تیم در فرودگاه حاضر شدند و بازیکنان این تیم در اعتراض به مشخص نشدن وضعیت قرارداد‌های خود در فرودگاه حضور پیدا نکردند تا رسما مدیریت بحران استان خراسان رضوی نسبت به شرایط تیم فوتبال نماینده این استان وارد شود.

این در حالی است که اعضای پدیده باید ساعت ۱۲:۴۵ راهی تهران می‌شدند و از آنجا به کرمان سفر می‌کردند، اما این اتفاق رخ نداد و پرواز مشهد به تهران نیز از فرودگاه خارج شد.

در این شرایط که هیچکس در باشگاه شهرخودرو حلال مشکلات نیست، فعلا وضعیت اعضای تیم پدیده که در مالکیت شهرخودرو قرار گرفته برای بازی فردا مشخص نیست و باید دید سرنوشت این بازی چه خواهد شد و مهم‌تر از آن مسؤولان استان خراسان رضوی چه موقع از تصمیمات خود برای تیم که شنیده می‌شود مشتریانی هم پیدا کرده رونمایی خواهد کرد.

منبع: ورزش 3
برچسب ها: پدیده مشهد
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر