تیتر امروز

ابراهیم رئیسی و مشکل کسری بودجه

ابراهیم رئیسی و مشکل کسری بودجه

رئیس‌جمهور از عدم استقراض از بانک مرکزی گفت. ادعایی که با واکنش‌های زیادی روبه‌رو شد، اما در نهایت رئیس‌جمهور نگفت بدون استفاده از منابع بانک مرکزی مشکل کسری بودجه را چگونه حل کرده است.
با خودت چه کردی آقای طارمی؟

با خودت چه کردی آقای طارمی؟

با ادامه پیدا کردن روند ناکامی مهدی طارمی در باشگاه پورتو و رقابت‌های لیگ قهرمانان اروپا، به نظر می‌آید او نیاز مبرم به کمک از داخل ایران داشته باشد.

آخرین وضعیت مجوز حرفه ای باشگاه پرسپولیس

باشگاه پرسپولیس هنوز در مورد گرفتن مجوز حرفه ای شفاف سازی نکرده است

کد خبر: ۱۱۲۱۷۸
۱۹:۳۰ - ۲۸ مهر ۱۴۰۰

آخرین وضعیت مجوز حرفه ای باشگاه پرسپولیس

دیدارنیوز - این روز‌ها در مورد مجوز حرفه‌ای دو باشگاه پرسپولیس و استقلال بسیار صحبت می‌شود. دو باشگاه بزرگ فوتبال ایران که هر دو گرفتار بدهی‌های سنگین به خاطر شکایت‌های داخلی و به ویژه خارجی هستند و هنوز اطلاع رسانی نشده که این دو باشگاه توانسته اند مجوز حرفه‌ای شان را دریافت کنند یا نه. به هر حال دریافت مجوز حرفه‌ای از ضرورت‌های شرکت در لیگ قهرمانان آسیا است. لازم به ذکر است برای صدور مجوز حرفه‌ای، موارد بسیاری مورد توجه قرار می‌گیرد.

بخش مالی، یکی از این موارد است و نداشتن بدهی فعال به افراد و شرکت‌ها هم یکی از موارد برجسته در بخش مالی است. در واقع یکی از فرم‌هایی که باشگاه باید به عنوان مستندات ارائه دهد، فرم نداشتن بدهی است. به نظر می‌رسد پرسپولیس تا وقتی بدهی‌های خود را پرداخت نکند، نمی‌تواند چنین فرمی را تمام و کمال ارائه دهد.

البته در این مواقع معمولا توضیحات ارائه می‌شود. در واقع هیچ استاندارد تعریف شده‌ای هم وجود ندارد که چه مقدار مبلغ بدهکاری و یا بدهکاری به چند نفر می‌تواند صدور مجوز حرفه‌ای را دچار مشکل کند. کنفدراسیون فوتبال آسیا بر اساس کلیه موارد مورد توجهش، امتیازاتی می‌دهد و این موضوع تعیین کننده خواهد بود.

از این رو یکی از دلایلی که باشگاه پرسپولیس هرچه سریع‌تر باید بدهی کالدرون و دستیارش و همین طور اوساگونا را پرداخت کند، همین است تا از این ناحیه وارد چالش نشود.

منبع: طرفداری
برچسب ها: پرسپولیس
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر