تیتر امروز

ابراهیم رئیسی و مشکل کسری بودجه

ابراهیم رئیسی و مشکل کسری بودجه

رئیس‌جمهور از عدم استقراض از بانک مرکزی گفت. ادعایی که با واکنش‌های زیادی روبه‌رو شد، اما در نهایت رئیس‌جمهور نگفت بدون استفاده از منابع بانک مرکزی مشکل کسری بودجه را چگونه حل کرده است.
با خودت چه کردی آقای طارمی؟

با خودت چه کردی آقای طارمی؟

با ادامه پیدا کردن روند ناکامی مهدی طارمی در باشگاه پورتو و رقابت‌های لیگ قهرمانان اروپا، به نظر می‌آید او نیاز مبرم به کمک از داخل ایران داشته باشد.

انتقاد تند قلیچ: اسکوچیچ مهدی ترابی را کشت!

وحید قلیچ دروازه‌بان پیشکسوت پرسپولیس درباره بازی شب گذشته تیم محبوبش برابر الهلال می‌گوید اسکوچیچ با نیمکت‌نشین کردن مهدی ترابی در تیم ملی او را کشت.

کد خبر: ۱۱۱۸۰۰
۱۴:۵۱ - ۲۵ مهر ۱۴۰۰

انتقاد قلیچ از اسکوچیچ به خاطر ترابی

دیدارنیوز - وحید قلیچ در گفت‌وگویی به شدت به دراگان اسکوچیچ سرمربی تیم ملی حمله می‌کند. متن کامل مصاحبه را در زیر بخوانید:

لابد می‌دانید چرا تماس گرفتیم؟!
بله، متأسفانه از این بدتر نمی‌شد. من حتی می‌گویم شانس آوردیم بیشتر از ۳ گل نخوردیم. الهلال در خانه خیلی تیم بهتری شده بود و با الهلالی که ما جلوی استقلال دیدیم فرق می‌کرد.

چه فرقی؟
اول اینکه الهلال برخلاف بازی با استقلال در عربستان و جلوی تماشاگران خودی بازی می‌کرد. همچنین آن الهلال اصلا تیم نبود. هماهنگی امروز را نداشت اما حالا سرمربی فرانسوی توانسته است این تیم پُرمهره را هماهنگ کند. ضمن آن که الهلال تقویت شده و واقعا قوی تر از پرسپولیس نشان داد. حالا من می‌بینم که استقلالی‌ها خوشحالی می‌کنند که کمتر گل خورده اند یا پرسپولیس ۳ گل خورده است. استقلالی‌ها خوشحال نباشند چون اگر خودشان در عربستان بازی می‌کردند ۲ رقمی‌می‌شدند. هنوز ۶ گلی که از العین خوردند و آبروی فوتبال ایران را بُردند فراموش نکرده‌ایم. از زمانی که لیگ قهرمانان آسیا راه اندازی شده هنوز نتوانسته‌اند به فینال برسند و ...

ولی استقلال ۲ مرتبه قهرمان جام باشگاه‌های آسیا شده است؟
زمان قلقلک میرزا؟! بین سه، چهار تیم اول شدند اما خواب فینال لیگ قهرمانان آسیا را هم نمی‌توانند ببینند!

بگذریم! فکرش را می‌کردید پرسپولیس با اختلاف ۳ گل ببازد؟
نه ولی پرسپولیس آن روی سکه را هم دید. این الهلال یک مقدار شبیه آن الهلال بود که ما در تهران توانستیم با درخشش علی کریمی‌۳ بر یک ببریم. آن تیم هم خیلی خوب بود اما ما ستاره ای مثل علی کریمی‌داشتیم که در اوج جوانی و قدرت بود. در تهران هم بازی می‌کردیم و بردیم.

روی ۳ گلی که الهلال زد حامد لک را مقصر می‌دانید؟
نه، حامد لک روی هیچ کدام از ۳ گل خورده تقصیری نداشت. شاید از بخت بد این ۳ گل را حامد خورد اما دیگران بیشتر مقصر بودند.

ضعیف‌ترین بازیکن پرسپولیس کدام بازیکن بود؟
هیچ کس خوب نبود اما مهدی ترابی واقعا همه را شوکه کرد! اصلا خوب نبود و به نظرم دراگان اسکوچیچ این بچه را کُشت!

به هرحال سلیقه سرمربی تیم ملی فرق می‌کند و در خط جلو تیم ملی بازیکنان بزرگی دارد. قبول ندارید؟
نه! من می‌گویم اگر سرمربی تیم ملی از لژیونرها می‌ترسد یا جرأت تعویض آنها را ندارد چرا مهدی ترابی را دعوت می‌کند. در آستانه بازی حساس با الهلال عربستان او را دعوت می‌کند و به نیمکت پیچ و مهره می‌کند تا روح و روان این بازیکن را نابود کند.

خیلی‌ها معتقدند پرسپولیس خلأ احمد نوراللهی را هم در عربستان احساس کرد. موافقید؟
بگذارید یک نکته را بگویم. این دروازه بان آث میلان که به پاری سن ژرمن رفت اسمش چی بود؟

دوناروما!
بله، دوناروما در بازی تیم ملی ایتالیا توسط هواداران هو شد چون به عنوان بازیکن آزاد آث میلان را ترک کرده بود و از این نقل و انتقال پولی به باشگاهش نرسید. به همین خاطر این دروازه بان ملی پوش هو شد. حالا همان کار را به شکلی بدتر نوراللهی کرده است. او دیگر حق ندارد به پرسپولیس برگردد چون کارش بدتر از دوناروما بوده است.

خیلی عصبانی هستید آقا وحید؟
چرا نباشم؟ همین شجاع خلیل زاده با دوز و کلک از پرسپولیس جدا شد و به قطر رفت حالا می‌گوید برمی‌گردم! کجا برگردی؟ مگر پرسپولیس خانه خاله است که هر موقع دلت خواست بروی و هرموقع هم آن طرف آب تو را نخواستند دوباره برگردی؟! نه، ما پرسپولیسی‌ها نوراللهی و شجاع را که در حساس‌ترین مقطع و مهم‌ترین بازی‌های آسیایی تیم ما را به خاطر پول رها کردند نمی‌بخشیم و اجازه نمی‌دهیم برگردند.

بسیارخوب، درپایان حرف ناگفته ای ندارید؟
می‌خواهم بگویم پرسپولیس باخت و بازی با الهلال تمام شد و رفت. نباید نمک روی زخم بپاشیم و باید همه با حمایت از یحیی گل محمدی و تیم پرسپولیس برای ششمین قهرمانی متوالی لیگ برتر آماده شویم.

صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر