تیتر امروز

هشدار ترسناک اسطوره پرسپولیس به اسکوچیچ و تیم ملی در آستانه بازی کره جنوبی

محسن بنگر پیشکسوت پرسپولیس گفت : با این نفرات باید به جام جهانی صعود کنیم، حتی با شکست کره جنوبی نیز نباید از قطعی شدن صعود حرف بزنیم و مهم این است که مسیر خوب خودمان را ادامه دهیم.

کد خبر: ۱۱۱۲۷۸
۱۱:۲۴ - ۲۰ مهر ۱۴۰۰

بازی ایران با کره جنوبی

دیدارنیوز - محسن بنگر در ارتباط با پیروزی تیم ملی برابر امارات گفت:امارات در این بازی سعی داشت نقاط قوت تیم ملی را از کار بیندازد و حریف آسانی برای ایران نبود. مسئله مهم این بود که تیم ما از این بازی بیرون از خانه ۳ امتیاز را بگیرد که خوشبختانه این اتفاق رخ داد. الان دیگر نمی‌توان انتظار داشت که تیم ملی در هر بازی با گل‌های زیاد برنده شود، چون تیم‌های حریف هم بیکار نمی‌نشینند و تلاش می‌کنند برابر ایران بهترین عملکرد را داشته باشند.

وی در ارتباط با بازی فردای تیم ملی مقابل کره جنوبی عنوان کرد:هر دو تیم از چند دهه پیش رقابت نزدیک و حساسی در تورنمنت‌های مختلف داشته‌اند و جزو قدرت‌های برتر آسیا محسوب می‌شوند. در این بازی میزبان هستیم و این مسئله می‌تواند کفه ترازو را به سمت ایران سنگین‌تر کند. باید مقابل کره بدون اشتباه بازی کنیم و از خلاقیت بازیکنان خودمان به بهترین شکل بهره ببریم.

وی گفت:با این نفرات باید به جام جهانی صعود کنیم، ولی مهم این است که بازی به بازی جلو برویم و امتیاز‌ها را کسب کنیم. حتی با شکست کره جنوبی نیز نباید از قطعی شدن صعود حرف بزنیم و مهم این است که مسیر خوب خودمان را ادامه دهیم.

محسن بنگر با اشاره به نقش دراگان اسکوچیچ و عملکرد او در بازی‌های گذشته اظهار داشت:اسکوچیچ به تیم ملی آرامش داده و نمی‌توان نقش او را نادیده گرفت. نتایجی که با این مربی کسب کردیم همه چیز را نشان می‌دهد.

منبع: فرارو
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر