تیتر امروز

استقلال کوچ کرد!

کادر فنی با اعلام محل جدید تمرینات این تیم به بازیکنان خبر داد که از این پس از تمرینات استقلال در زمین چمن صنایع دفاع در شمال شرق تهران برگزار خواهد شد.

کد خبر: ۱۱۱۰۸۰
۱۸:۳۰ - ۱۸ مهر ۱۴۰۰

استقلال کوچ کرد!

دیدارنیوز - در روزهای گذشته پس از حضور کادر جدید مدیریتی باشگاه استقلال بحث های زیادی درباره زمین چمن محل تمرین استقلال مطرح شد. در این مدت بیژن طاهری سرپرست جدید تیم استقلال با سرکشی به زمین های چمن شهر تهران بین زمین چمن تمرینی صنایع دفاع در شمال شرق تهران و زمین چمن نفت تهرانسر در غرب تهران، قرار بود یکی از این دو زمین به عنوان محل جدید تمرینات استقلال تا پایان فصل جاری مشخص شود.

در حالی که تمرین دیروز استقلال به دلیل حضور بازیکنان این تیم در ایفمارک تعطیل اعلام شد کادر فنی با اعلام محل جدید تمرینات این تیم به بازیکنان خبر داد که از این پس از تمرینات استقلال در زمین چمن صنایع دفاع در شمال شرق تهران برگزار خواهد شد.

طبق اعلام کادر سرپرستی استقلال تمرین فردای این تیم از ساعت ۱۲ در این زمین آغاز می شود اما بازیکنان باید از ساعت ۱۱:۳۰ خودشان را به محل تمرین برساند.

 ظاهراً سردار آجرلو مدیرعامل باشگاه استقلال طی مکاتباتی که با مسئولان نظامی این زمین داشته توانسته نظر مساعد آنها را برای اجاره این استادیوم تمرینی جلب کرده و قراردادش را نهایی کند. پیش از این استقلال در زمین خیریه عمل تمرین می کرد.

صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر