تیتر امروز

خواسته فرهنگیان رتبه بندی معلمان است نه بازی با ارقام!
گفتگو با یک فعال صنفی معلمان

خواسته فرهنگیان رتبه بندی معلمان است نه بازی با ارقام!

لایجه رتبه بندی معلمان سرانجام قرار است که به صحن مجلس برود. لایحه‌ای که قرار است حقوق معلمان را به ۸۰ درصد حقوق اعضای هیئت علمی برساند. اما به نظر بازی ارقام در لابی‌های مجلس پیچیده‌تر از این...
درگیری‌های بیروت: در لبنان چه می‌گذرد؟
از چشم جهان (۱۸)

درگیری‌های بیروت: در لبنان چه می‌گذرد؟

هجدهمین شماره ستون از چشم جهان به درگیری‌های مرگبار در بیروت اختصاص دارد. درگیری‌هایی که به مرگ چند شهروند منجر شد و تنها نوک کوه یخ بحران در لبنان است.

آواز خواندن همایون بر مزار استاد شجریان

همایون شجریان صبح امروز شنبه ۱۷ مهر ۱۴۰۰ همزمان با اولین سالروز درگذشت استاد محمدرضا شجریان در آرامگاه پدر حضور یافت و به یاد او آواز خواند.

کد خبر: ۱۱۰۹۵۴
۱۵:۲۱ - ۱۷ مهر ۱۴۰۰

آواز خواندن همایون بر مزار استاد شجریان

دیدارنیوز ـ همایون که همراه برادرش رایان و عموی خود علیرضا شجریان بر مزار چهره بی‌بدیل موسیقی ایرانی حضور یافته بود، کنار مردم آوازی در مخالف سه‌گاه به یاد استاد اجرا کرد. استاد بزرگ آواز ایران پنجشنبه ۱۷ مهرماه ۹۹ پس از یک دوره طولانی مبارزه با بیماری سرطان در سن ۸۰‌سالگی دار فانی را وداع گفت.

همایون به مناسبت اولین سالگرد درگذشت پدرش محمدرضا شجریان هم تصنیف «شباهنگ» را با همراهی خواهرش مژگان منتشر کرده است. آهنگسازی این قطعه را سلیم فروزان و تنظیم را غلامرضا صادقی انجام داده‌اند. شباهنگ اثری از شادروان محمدرضا شجریان است که در دهه ۵۰ خوانده بود.

برچسب ها: استاد شجریان
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر