تیتر امروز

قضیه نشست بروکسل چیست؟

قضیه نشست بروکسل چیست؟

این روز‌ها تحرکات طرف‌های برجامی افزایش چشمگیری داشته است. هرکدام سعی دارند به نحوی مذاکرات وین را احیا کنند، اما در این میان بحث نشست بروکسل معادلات را پیچیده‌تر از قبل کرده است.
وزارت میراث فرهنگی و گردشگری متولی کشاورزی است؟!
اظهارات ضرغامی در مورد پاسارگاد و مقبره کوروش

وزارت میراث فرهنگی و گردشگری متولی کشاورزی است؟!

اظهارات عزت الله ضرغامی در مورد مشکل کشاورزی و ارتفاع ساختمان‌ها در کنار مقبره کوروش واکنش‌های بسیاری به دنبال داشته است. سوال این است که آیا وزیر میراث فرهنگی و گردشگری، متولی کشاورزی است؟!

یحیی مدافع تیمش در بازی برابر الهلال مشخص کرد!

پس از آنکه پرسپولیس در خط دفاعی با بحران خط دفاعی رو به رو شد، حالا با انجام دیدار تدارکاتی برابر سپاهان، فرشاد فرجی مدافع یحیی در این بازی مهم خواهد بود.

کد خبر: ۱۱۰۹۱۳
۱۲:۱۶ - ۱۷ مهر ۱۴۰۰

فرشاد فرجی پرسپولیس

دیدارنیوز - پرسپولیس در این پنجره تابستانی سه بازیکن کلیدی خود را از دست داد اما نفرات جایگزین خیلی زود جذب شده و به تمرینات اضافه شدند تا روند هماهنگی آنها با تیم شکل سریع‌تری پیدا کند. اما جدایی از پیش معلوم پرسپولیسی‌ها حسین کنعانی‌زادگان بود و یحیی برای این موضوع علاوه براینکه دو مدافع جایگزین جذب کرد، از هفته‌ها قبل فرشاد فرجی را به تناوب به بازی گرفت تا یک مدافع آماده و هماهنگ در اختیار داشته باشد.

عملکرد فرجی در مدت کوتاه نیم فصل حضورش در پرسپولیس قابل قبول بوده و او که از زمستان لیگ بیستم به سرخپوشان پیوست موفق به حضور در دو دربی شده که اتفاق قابل توجهی برای او محسوب می‌شود و از این رو می‌توان گفت او خیلی زود مورد اعتماد یحیی قرار گرفته است.

فرجی در آسیا بازی‌های ابتدایی مرحله گروهی را به دلیل ابتلا به کرونا از دست داد و دیرتر از بقیه به هند رفت اما در تاجیکستان و در بازی مهم مرحله یک هشتم کنار سیدجلال به میدان رفت و شب خوبی را سپری کرد. شماره ۳ سرخ‌ها حالا در آستانه حساس‌ترین بازی دوران فوتبال خود مقابل ستاره‌هایی مثل گومیس، پریرا و مارگا قرار دارد.

فرشاد روز گذشته در بازی دوستانه برابر سپاهان به میدان رفت و جذاب‌ترین تصویر ثبت شده از او جنگیدن با مدافع بلندقامت سپاهان یعنی شهریار مغانلو بود که چندی پیش کنار هم بازی می‌کردند. قطع توپ‌های فرجی و خراب کردن مثلث هجومی الهلال می‌تواند نقشی کلیدی در صعود پرسپولیس داشته باشد.

صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر