تیتر امروز

فاضله غفوری: طالبان می‌خواهد زنان را زنده به گور کند!
گفتگوی دیدار با یک فعال حقوق زنان افغانستان

فاضله غفوری: طالبان می‌خواهد زنان را زنده به گور کند!

زنان افغانستان بعد از ۲۰ سال به نقطه اولی که طالبان در حکومت بود، برگشته اند. بسیاری از زنان فعال جامعه افغانستان مجبور به ترک این کشور شده اند. دیدار با فاضله غفوری، فعال حقوق زنان افغانستان...

یحیی ناچار به انتخاب جایگزین ترابی شد

نبود ترابی در ترکیب پرسپولیس، بهترین فرصت برای خودنمایی دوباره احسان پهلوان در بازی فردا مقابل سپاهان است.

کد خبر: ۱۱۰۷۸۴
۱۱:۵۷ - ۱۵ مهر ۱۴۰۰

یحیی ناچار به انتخاب جایگزین ترابی شد

 

دیدارنیوز ـ با حضور ترابی در اردوی تیم ملی بهترین فرصت برای بازگشت پهلوان به ترکیب اصلی مهیا شده است.

درست زمانی که همه احسان پهلوان را بازیکن محبوب یحیی خطاب کرده و حضور دائمی‌اش در ترکیب اصلی عادت کرده بودند، با افت این بازیکن و بازی‌های نه چندان چشمگیرش در هفته‌های آخر لیگ شاهد نیمکت نشین شدن او بودند تا ثابت شود یحیی با هیچکس تعارف ندارد و با توجه به رقابتی بودن فضای پرسپولیس به راحتی جایگزین برای هرکسی پیدا خواهد شد.

نیمکت نشینی پهلوان در بازی مقابل استقلال تاجیکستان هم ادامه پیدا کرد و در پست وینگر راست، امید عالیشاه و پس از تعویض امید، وحید امیری بازی کردند تا به پهلوان به عنوان بازیکن تعویضی هم فرصت نرسد.

شماره 14 سرخ‌ها در این مدت در تمرینات با انگیزه‌تر ظاهر شده و حال بهترین موقعیت را برای رسیدن دوباره به ترکیب اصلی به دست آورده است.

در شرایطی که سرخ‌ها سه بازیکن ملی پوش خود را در اختیار ندارند به مصاف سپاهان خواهند رفت و در این بازی احسان پهلوان جایگزین ترابی در خط هافبک خواهد شد و بهترین فرصت به این بازیکن برای اثبات دوباره توانایی‌هایش است. در نهایت باید دید یازده مرد اصلی یحیی برای یکی از مهمترین بازی‌های دوران مربی‌گری‌اش چه کسانی خواهند بود.


صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر