تیتر امروز

خواسته فرهنگیان رتبه بندی معلمان است نه بازی با ارقام!
گفتگو با یک فعال صنفی معلمان

خواسته فرهنگیان رتبه بندی معلمان است نه بازی با ارقام!

لایجه رتبه بندی معلمان سرانجام قرار است که به صحن مجلس برود. لایحه‌ای که قرار است حقوق معلمان را به ۸۰ درصد حقوق اعضای هیئت علمی برساند. اما به نظر بازی ارقام در لابی‌های مجلس پیچیده‌تر از این...
درگیری‌های بیروت: در لبنان چه می‌گذرد؟
از چشم جهان (۱۸)

درگیری‌های بیروت: در لبنان چه می‌گذرد؟

هجدهمین شماره ستون از چشم جهان به درگیری‌های مرگبار در بیروت اختصاص دارد. درگیری‌هایی که به مرگ چند شهروند منجر شد و تنها نوک کوه یخ بحران در لبنان است.

سکوت سیاسی علی لاریجانی چه زمانی می‌شکند؟

نامه نیوز نوشت: علی لاریجانی هم اکنون در حال نگاه کردن به صحنه اداره کشور است. او مثل برخی ها نیست که نمک بخورد و نمکدان بشکند.

کد خبر: ۱۱۰۷۶۵
۰۹:۱۶ - ۱۵ مهر ۱۴۰۰

سکوت سیاسی علی لاریجانی چه زمانی می‌شکند؟

 

دیدارنیوز ـ علی لاریجانی گرچه این روزها در سکوت سیاسی به سر می برد اما بی شک هر زمان این سکوت را کنار بگذارد، در آرایش و معادلات صحنه اثرگذار خواهد بود؛ به همین دلیل برخی معتقدند او می تواند راه هاشمی را برود تا بالانسر دو جناح سیاسی باشد؛ در این صورت با اقبال مواجه خواهد شد.

غلامعلی جعفرزاده‌ایمن آبادی در گفتگو با نامه نیوز درباره آینده سیاسی علی لاریجانی گفت: الان فضا به گونه ای است که خیلی شرایط برای فعالیت شخصیت هایی همچون آقای علی لاریجانی فراهم نیست. بهترین کار او این بود که سکوت کرده است. البته آقای لاریجانی می توانست برای کشور مفید باشد اما به هر دلیلی این فرصت به او داده نشد.

وی با بیان اینکه مدل کار علی لاریجانی را می پسندد، افزود: علی لاریجانی هم اکنون در حال نگاه کردن به صحنه اداره کشور است. او مثل برخی ها نیست که نمک بخورد و نمکدان بشکند. بچه های انقلاب اگر جفایی هم ببینند برای انقلاب و نظام و شهدا سکوت می کنند.

این فعال سیاسی درباره پیمودن راه مرحوم هاشمی توسط علی لاریجانی یادآور شد: الان خیلی زود است که درباره این موضوع صحبت کنیم. باید قدری جلو رفت. ماه عسل این دولت تمام شود کارنامه به مردم بدهد، مردم قدری اوضاع را ببینند و به این جمع بندی برسند که آیا نیاز دارند به کسانی همچون علی لاریجانی یا خیر.

وی ادامه داد: باید دید فعالیت علی لاریجانی در آینده اساس مورد نیاز و مطالبه جامعه قرار می گیرد یا جامعه به همین سبک اداره کشور قناعت می کند. الان نمی توان نظر روشنی داد. البته ای کاش همان طور که آقای رئیسی از رقبای انتخاباتی اش دعوت کرد و نظرات آنها را گرفت از کسانی هم که به هر دلیلی اجازه حضور در این رقابت را نیافتند دعوت به عمل می آورد چون این کار به افزایش محبوبیت او در جامعه کمک می کرد.

جعفرزاده درباره خداحافظی علی لاریجانی از عرصه سیاسی کشور یادآور شد: برای این طیف شخصیت ها، خداحافظی از عرصه سیاسی همیشه موقت خواهد بود. آنها در مقطعی غیبت صغری پیدا می کنند اما نمی توانند وارد غیبت کبری شوند. به عبارت دیگر آنها در یک دوره ای سکوت می کنند اما وقتی ببینند کشور نیاز دارد دوباره ورود خواهند کرد. البته مورد آقای ناطق نوری استثنا بود که مستقیم وارد غیبت کبری شد. با شناختی که از آقای لاریجانی دارم او نمی تواند درازمدت سکوت کند. همانطور که بعد از انتخابات او یکی دو پالس داد.


برچسب ها: علی لاریجانی
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر