تیتر امروز

پیامبر رحمت منادی وحدت

پیامبر رحمت منادی وحدت

داستان تلخ ابوطالب یزدی هر روز به شکلی بروز و ظهور می‌یابد. اختلافات مذهبی اگر به سمت خشم و نفرت سوق داده شود لامحاله باید منتظر اخبار کشته شدن انسان‌های بیگناهی چون ابوطالب یزدی بود.
بازگشایی مدارس؛ منطقی یا به هر قیمتی؟
وقتی دستور از بالا هم کارساز نیست

بازگشایی مدارس؛ منطقی یا به هر قیمتی؟

با وجود درخواست رئیس جمهوری برای بازگشایی مدارس در آبان ماه، به نظر می‌آید هنوز شرایط برای حضور همه دانش‌آموزان در مدارس فراهم نیست و احتمالا دستور از بالا نیز کارگشا نخواهد بود.

عربستان - ژاپن: با ظرفیت کامل هواداران برگزار می‌شود!

وزارت ورزش عربستان اعلام کرد دیدار برابر ژاپن در ورزشگاه ملک عبدالله، با ظرفیت کامل تماشاگران برگزار می شود.

کد خبر: ۱۱۰۶۸۷
۱۰:۳۳ - ۱۴ مهر ۱۴۰۰

جام جهانی قطر

دیدارنیوز - به نقل از الشرق الاوسط، تیم ملی فوتبال عربستان در یکی از حساس ترین بازی های هفته سوم انتخابی جام جهانی در آسیا پنج شنبه از ژاپن پذیرایی خواهد کرد.

فدراسیون فوتبال عربستان در فصل جاری به همه باشگاه ها اجازه داد که از ۶۰ درصد ظرفیت ورزشگاه های خود برای هواداران بهره گیرند و این در حالی است که ورزش ورزش عربستان اجازه داد که دیدار برابر ژاپن استثنائا با ظرفیت ۱۰۰ درصد حضور تماشاگران برگزار شود.

ظرفیت ورزشگاه ملک عبدالله در جده ۶۲ هزار نفر است و به این ترتیب ورزشگاه در بازی حساس برابر ژاپن پر خواهد شد و این برای نخستین بار بعد از شیوع کرونا در عربستان است که یک ورزشگاه پر از تماشاگر خواهد شد.

البته وزارت ورزش عربستان اعلام کرد که به افراد زیر ۱۲ سال اجازه حضور در ورزشگاه داده نمی شود و تنها کسانی می توانند بازی را از نزدیک تماشا کنند که هر دو دوز واکسن کرونا را دریافت کرده باشند.

منبع: طرفداری
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر