تیتر امروز

نیویورک تایمز: امیدی به احیای برجام نیست!
از چشم جهان (۲۴)

نیویورک تایمز: امیدی به احیای برجام نیست!

روزنامه نیویورک تایمز در مقاله‌ای در آستانه دور جدید مذاکرات وین با بررسی و ارزیابی شرایط دو طرف شرایط را برای احیای توافق هسته‌ای ایران بسیار بد و امید برای احیای برجام را ضعیف دانسته است.
سزای کاراکوچ شاعر سیاستمدار درگذشت؛ خندیدی و باران آمد!
از سعدآباد تا توپکاپی (۲۹) + فایل صوتی

سزای کاراکوچ شاعر سیاستمدار درگذشت؛ خندیدی و باران آمد!

این شماره ستون از سعدآباد تا توپکاپی به مرگ سزای کاراکوچ شاعرِ سیاستمدار ترک اختصاص دارد. مردی که هیچ گاه اصولش را فدای کسب قدرت نکرد و در عرصه آهنین سیاست مردی از جنس ابریشم باقی ماند...
ابراهیم شب را آزاد کرد
افاضات اضافه

ابراهیم شب را آزاد کرد

عوام الملک در خاطرات این هفته خود به نکات درخشانی از آرا و اقدامات خواص پرداخته است. از آزاد شدن شب تا آتش گرفتن زاینده رود همه و همه در فهرست خدماتی است که عوام الملک به ما یادآوری کرده است.

قیمت بیت کوین امروز ۱۴۰۰/۰۷/۱۲

قیمت بیت کوین، امروز ۱۲ مهرماه با ۰.۰۴ درصد افازیش نرخ تا لحظه تنظیم گزارش به ۴۷،۷۵۰ دلار معادل ۱،۳۴۶،۵۳۶،۵۲۹ تومان رسید.

کد خبر: ۱۱۰۵۴۱
۱۳:۴۵ - ۱۲ مهر ۱۴۰۰

قیمت بیت کوین

دیدارنیوز ـ بیت کوین علیرغم افزایش ناچیز ۰.۰۴ درصدی، اما همچنان در کانال ۴۷ هزار دلار قراردارد. امروز ۱۲ مهرماه قیمت بیت کوین تا لحظه تنظیم گزارش به ۴۷،۷۵۰ دلار معادل ۱،۳۴۶،۵۳۶،۵۲۹ تومان رسید.

بیت کوین شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۸۹۷.۶۱ میلیارد دلار، در رتبه ۱ بازار قرار داشته و سهم ۴۰.۷۸ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد و حجم مبادلات روزانه آن ۲۵.۵۲ میلیارد دلار است.

بالاترین قیمت بیت کوین در تاریخ ۲۵ فروردین ۱۴۰۰ معادل ۶۴،۸۶۳.۰۹ دلار بوده که همینک %۲۶.۵۲ پایین‌تر از آن زمان قرار دارد. تعداد واحد‌های در گردش بیت کوین ۱۸.۸۳ میلیون و تعداد کل واحد‌های آن ۲۱ میلیون خواهد بود.

بیت کوین از روز پنجشنبه جلسه بازیابی خود را آغاز کرده است. قیمت این ارز برای سومین بار در عرض یک هفته به زیر ۴۱۰۰۰ دلار کاهش یافت، ولی با انتشار اخبار امیدوارکننده از ایالات متحده وضعیت به کلی تغییر کرد.

زمانی که جروم پاول، رئیس فدرال رزرو آمریکا گفت که این کشور قصد ندارد مسیر چین را دنبال و دارایی‌های دیجیتالی را ممنوع کند، بیت کوین به سرعت شروع به صعود کرد. در همان روز، بیت کوین تراز ۴۳،۰۰۰ دلار را پس گرفت و همچنان به بالاترین سطح هفتگی خود یعنی بالای ۴۵،۰۰۰ دلار و ۴۷،۰۰۰ دلار رسید. دیروز نیز این ارز به بالای ۴۸۰۰۰ دلار رسید، ولی با ریجکت شدن در این سطح به منطقه ۴۷ هزار دلاری بازگشت.

در صورتیکه قیمت به حرکت صعودی خود ادامه دهد، مقاومت اولیه در سطح ۴۸،۰۵۰ دلار ظاهر خواهد شد. چنانچه بیت کوین بتواند این سطح را با موفقیت پست سر گذارد، مقاومت عمده بعدی در سطح ۴۸،۴۳۱ دلار است. در نهایت اگر روند افزایشی مختل نشود، قیمت این رمزارز تا سطح ۴۸،۶۹۰ دلار پیش خواهد رفت. جاییکه بالاتر از آن احتمال رسیدن قیمت به سطح ۵۰،۰۰۰ دلار افزایش پیدا می‌کند.

در مقابل، در صورتیکه قیمت از سطح ایستای ۴۷،۷۹۱ کاهش پیدا کند، حمایت اولیه در سطح ۴۷،۴۰۹ دلار واقع شده است. اگر این سطح نتواند مانع از افت بیشتر قیمت بیت کوین شود، سطح حمایت بعدی ۴۷،۴۵۰.۹ دلار است. در صورت کاهش بیشتر قیمت، حمایت بعدی در سطح ۴۶،۷۶۹.۲ خواهد بود.

پیش‌بینی می‌شود، در سه ماه آخر سال ۲۰۲۱، بیت کوین به بالاترین قیمت و احتمالاً برای اولین بار به شش رقم خواهد رسید.

منبع: فرادید
برچسب ها: بیت کوین
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر