تیتر امروز

قضیه نشست بروکسل چیست؟

قضیه نشست بروکسل چیست؟

این روز‌ها تحرکات طرف‌های برجامی افزایش چشمگیری داشته است. هرکدام سعی دارند به نحوی مذاکرات وین را احیا کنند، اما در این میان بحث نشست بروکسل معادلات را پیچیده‌تر از قبل کرده است.
وزارت میراث فرهنگی و گردشگری متولی کشاورزی است؟!
اظهارات ضرغامی در مورد پاسارگاد و مقبره کوروش

وزارت میراث فرهنگی و گردشگری متولی کشاورزی است؟!

اظهارات عزت الله ضرغامی در مورد مشکل کشاورزی و ارتفاع ساختمان‌ها در کنار مقبره کوروش واکنش‌های بسیاری به دنبال داشته است. سوال این است که آیا وزیر میراث فرهنگی و گردشگری، متولی کشاورزی است؟!
معاون تعاون بنیاد شهید خبر داد

ارائه اطلاعات تبدیل وضعیت ایثارگران به مجلس

محمود پاکدل، معاون تعاون بنیاد شهید و امور ایثارگران آخرین وضعیت اجرای قانون تبدیل وضعیت ایثارگران را تشریح کرد.

کد خبر: ۱۱۰۴۲۶
۱۴:۵۴ - ۱۱ مهر ۱۴۰۰

 تبدیل وضعیت ایثارگران و مجلس

دیدارنیوز ـ محمود پاکدل، معاون تعاون بنیاد شهید و امور ایثارگران درباره آخرین وضعیت تبدیل وضعیت فرزندان جانبازان و ایثارگران، گفت: برای تبدیل وضعیت افراد مشمول اطلاعات همه دستگاه‌ها را گرفتیم و به کمیسیون اجتماعی مجلس تحویل داده‌ایم. قرار است در جلسه‌ای با مجلس، تک تک دستگاه‌ها دعوت کنیم و علت‌عدم اجرای تبدیل وضعیت را جویا شویم.

وی در پاسخ به این سوال که کدام دستگاه‌ها تبدیل وضعیت را انجام نداده‌اند، افزود: مجموعاً ۱۸۰ دستگاه داریم و اغلب دستگاه‌های واگذار شده این قانون را انجام نداده‌اند. این دستگاه‌ها تصور می‌کنند که بر اساس اصل ۴۴ واگذار شده‌اند، مشمول تبدیل وضعیت نمی‌شوند، ولی قانون همه مشمولان ماده ۲ را مدنظر قرار داده است.

معاون تعاون بنیاد شهید و امور ایثارگران، تصریح کرد: ما در ستاد وزارت خانه‌ها و ادارات کل استانی هیچ مشکلی نداریم و تنها مشکل ما در همکاری نکردن شرکت‌ها، مؤسسات تابعه وزارت خانه‌ها و شرکت‌های واگذار شده اصل ۴۴ است.

منبع: مهر
برچسب ها: ایثارگران
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر