تیتر امروز

۱ روز تا وین؛ روز مذاکرات پشت پرده!
شمارش معکوس مذاکرات وین (۶)

۱ روز تا وین؛ روز مذاکرات پشت پرده!

۸ آذر سرآغاز شروع مذاکرات وین با حضور نمایندگان دولت سیزدهم ایران است. اقتصاد ایران چشم انتظار نتیجه مذاکرات برجامی است. با دیدار برای رصد اخبار روزانه همراه باشید.
رکورد‌های جالب توپ طلا!
یک روز مانده تا اهدای «بالون دُر»

رکورد‌های جالب توپ طلا!

یکی از بزرگ‌ترین رویا‌های بازیکنان فوتبال در جهان به دست آوردن توپ طلا و عنوان بهترین بازیکن سال است. در فاصله کوتاهی تا معرفی بازیکن برتر امسال، نگاهی به رکورد‌های این جایزه انداخته‌ایم.
معاون تعاون بنیاد شهید خبر داد

ارائه اطلاعات تبدیل وضعیت ایثارگران به مجلس

محمود پاکدل، معاون تعاون بنیاد شهید و امور ایثارگران آخرین وضعیت اجرای قانون تبدیل وضعیت ایثارگران را تشریح کرد.

کد خبر: ۱۱۰۴۲۶
۱۴:۵۴ - ۱۱ مهر ۱۴۰۰

 تبدیل وضعیت ایثارگران و مجلس

دیدارنیوز ـ محمود پاکدل، معاون تعاون بنیاد شهید و امور ایثارگران درباره آخرین وضعیت تبدیل وضعیت فرزندان جانبازان و ایثارگران، گفت: برای تبدیل وضعیت افراد مشمول اطلاعات همه دستگاه‌ها را گرفتیم و به کمیسیون اجتماعی مجلس تحویل داده‌ایم. قرار است در جلسه‌ای با مجلس، تک تک دستگاه‌ها دعوت کنیم و علت‌عدم اجرای تبدیل وضعیت را جویا شویم.

وی در پاسخ به این سوال که کدام دستگاه‌ها تبدیل وضعیت را انجام نداده‌اند، افزود: مجموعاً ۱۸۰ دستگاه داریم و اغلب دستگاه‌های واگذار شده این قانون را انجام نداده‌اند. این دستگاه‌ها تصور می‌کنند که بر اساس اصل ۴۴ واگذار شده‌اند، مشمول تبدیل وضعیت نمی‌شوند، ولی قانون همه مشمولان ماده ۲ را مدنظر قرار داده است.

معاون تعاون بنیاد شهید و امور ایثارگران، تصریح کرد: ما در ستاد وزارت خانه‌ها و ادارات کل استانی هیچ مشکلی نداریم و تنها مشکل ما در همکاری نکردن شرکت‌ها، مؤسسات تابعه وزارت خانه‌ها و شرکت‌های واگذار شده اصل ۴۴ است.

منبع: مهر
برچسب ها: ایثارگران
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر