تیتر امروز

اخراج عجیب طارمی!

مهدی طارمی در جریان بازی تیمش مقابل پاسوس ده فریرا در لیگ پرتغال کارت قرمز دریافت کرد و از زمین مسابقه اخراج شد.

کد خبر: ۱۱۰۳۴۴
۰۰:۰۵ - ۱۱ مهر ۱۴۰۰

اخراج عجیب طارمی!

 

دیدارنیوز: در حالی که دیدار تیم های پورتو ـ پاسوس فریرا با نتیجه ۲ بر یک به سود پورتو در حال اتمام بود، چند اتفاق متوالی پشت سر هم و تصمیم سختگیرانه داور ستاره ایرانی پورتو را به بیرون از زمین هدایت کرد؛ در حالی که اعتراض شدیدی علیه این تصمیم داور از سوی نیمکت پورتو متوجه قاضی میدان شد.

طارمی که در دقیقه ۴+۹۰ در لحظه نفوذ به محوطه جریمه به دلیل سُر خوردن بازیکن هم‌دسته از پاس عرضی وی برای گلزنی محروم شده بود، این بار روی یک توپ برگشتی پس از کاشته دروازه‌بان حریف، آهنگ دروازه این تیم را کرد و در برخورد با ماراکاس، مدافع حریف نقش بر زمین شد، اما در شرایطی که تماشاچیان ورزشگاه دراگائو به دنبال اعلام ضربه پنالتی و احتمالا گلزنی طارمی و پایان طلسم او مقابل این تیم پرتغالی بودند، داور دوان دوان خود را به صحنه رساند و با دادن کارت زرد دوم، مهاجم ایرانی پورتو را اخراج کرد. صحنه‌ای که با اعتراض شدید طارمی و درخواست او برای VAR همراه بود.

ما در حالی که داور در حال توضیح به بازیکنان درباره این صحنه بود، آنتونس دیگر مدافع پاسوس به سمت طارمی رفت و حرفی به او زد که موجب عصبانیت شدید این مهاجم بوشهری شد تا او با جمله‌ای تند بازیکن حریف را مورد خطاب قرار بدهد و این موضوع تنش جدیدی به وجود بیاورد.

طارمی احتمالا بازی مقابل تیم دسته چهارمی سینترنسه در جام حذفی را از دست می‌دهد. دیدار پورتو و فریرا با پیروزی دو بر یک شاگردان کونسیسائو تمام شد.

اخراج عجیب طارمی!

صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر