تیتر امروز

تقی‌پور: اتباع خارجی، در آمار بازماندگان از تحصیل نیستند/ آموزش‌‌و ‌پرورش باید سراغ موسسات مردم‌نهاد برود/ در آموزش استراتژی نداریم
عضو هیات مدیره مجمع خیرین کشور در گفت‌وگوی اختصاصی با دیدارنیوز:

تقی‌پور: اتباع خارجی، در آمار بازماندگان از تحصیل نیستند/ آموزش‌‌و ‌پرورش باید سراغ موسسات مردم‌نهاد برود/ در آموزش استراتژی نداریم

در یکی از سلسله گفت‌وگو‌های ویژه، دکتر اشکان تقی‌پور عضو هیات مدیره مجمع خیرین کشور مهمان دیدارنیوز بود؛ او دلایل و علت بالا رفتن آمار بازماندگان از تحصیل را به طور مفصل توضیح داد.

آخرین اخبار از ممنوعیت تردد و جریمه‌های کرونایی

سردار سید تیمور حسینی، جانشین پلیس راهور ناجا در خصوص چگونگی سفر در جاده‌ها با توجه به تغییر شرایط کرونا در شهر‌های مختلف اظهار داشت: بر اساس آخرین رنگ‌بندی اعلامی از سوی ستاد ملی مقابله با کرونا، ۱۶ شهر در وضعیت قرمز و ۱۹۸ شهر در وضعیت نارنجی قرار دارند.

کد خبر: ۱۱۰۲۳۱
۰۹:۵۵ - ۱۰ مهر ۱۴۰۰

 ممنوعیت تردد و جریمه‌های کرونایی

دیدارنیوز ـ سردار سید تیمور حسینی، جانشین پلیس راهور ناجا اعلام کرد: بنا بر مصوبات قبلی اعلامی ستاد مقابله با کرونا به پلیس راهور کماکان محدودیت تردد «از» و «به» شهر‌های قرمز و نارنجی ادامه دارد و تردد‌های غیرمجاز جریمه می‌شوند.

سردار حسینی تصریح کرد: خروج خودرو با پلاک بومی از شهر‌های قرمز جریمه یک میلیون تومانی و از شهر‌های نارنجی جریمه ۵۰۰ هزار تومانی دارد و ورود خودروی غیربومی به شهر‌های قرمز و نارنجی نیز به ترتیب مشمول اعمال جریمه یک میلیون و ۵۰۰ هزار تومانی خواهد شد.

وی با بیان این مطلب که در حال حاضر افراد می‌توانند برای تردد ضروری «از» و «به» شهر‌های قرمز و نارنجی مجوز تهیه و در جاده‌ها تردد کنند، در خصوص وضعیت تردد شبانه اعلام کرد: ممنوعیت تردد شبانه همچنان از ساعت ۲۲ تا ۳ صبح در تمام شهر‌ها با وضعیت قرمز، نارنجی، زرد و آبی برقرار است و متخلفان جریمه ۲۰۰ هزار تومانی خواهند شد.

جانشین پلیس راهور ناجا خاطرنشان کرد: ماموران و گشتی‌های پلیس راه و راهور ناجا و همچنین دوربین‌های هوشمند جاده‌ای تردد‌های غیرمجاز را اعمال قانون و نسبت به صدور جریمه اقدام خواهند کرد.

وی گفت: شهر‌هایی که در شرایط کرونایی زرد و آبی قرار دارند مشمول محدودیت‌های تردد نبوده و به جز ممنوعیت تردد شبانه، تردد در آن‌ها بدون محدودیت در جریان است.

منبع: فارس
برچسب ها: ممنوعیت تردد
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی