تیتر امروز

وزارت میراث فرهنگی و گردشگری متولی کشاورزی است؟!
اظهارات ضرغامی در مورد پاسارگاد و مقبره کوروش

وزارت میراث فرهنگی و گردشگری متولی کشاورزی است؟!

اظهارات عزت الله ضرغامی در مورد مشکل کشاورزی و ارتفاع ساختمان‌ها در کنار مقبره کوروش واکنش‌های بسیاری به دنبال داشته است. سوال این است که آیا وزیر میراث فرهنگی و گردشگری، متولی کشاورزی است؟!
احمدی‌نژاد در دبی؛ سیاستمدار بی‌باک یا اپوزیسیون خودی؟!
سیاست ورزی به سبک احمدی نژاد

احمدی‌نژاد در دبی؛ سیاستمدار بی‌باک یا اپوزیسیون خودی؟!

محمود احمدی نژاد این بار با حضور در نمایشگاه اکسپوی دبی به متن فضای سیاسی و رسانه‌ای بازگشته است. حضوری پرحاشیه و جنجال برانگیز. این گزارش مروری دارد بر رفتارهای این سیاستمدار منحصر به فرد و...

زننده گل ۵۰۰ استقلال در لیگ برتر، خداحافظی کرد!

مهاجم خارجی محبوب و اسبق آبی‌های پایتخت در پستی اعلام کرده که از فوتبال خداحافظی کرده و قصد دارد به دنیای مربیگری وارد شود.

کد خبر: ۱۱۰۱۴۸
۱۵:۰۵ - ۰۸ مهر ۱۴۰۰

یرکوویچ استقلال

 

دیدارنیوز: «گوران یرکوویچ» که سابقه قهرمانی با استقلال در حام حذفی را در کارنامه خود دارد، با انتشار پستی خبر از خداحافظی خود از دنیای فوتبال حرفه‌ای داد.

یرکوویچ که پانصدمین گل استقلال در تاریخ لیگ برتر را با گلزنی مقابل داماش گیلان به نام خود ثبت کرده بود و پس از آن با به ثمر رساندن ۲ گل در جام باشگاه‌های آسیا مقابل الریان قطر و نسف قارشی ازبکستان جای خود را در دل هواداران استقلال باز کرده بود در ۳۴ سالگی و در حالی که سال گذشته با بوریرام تایلند قهرمان لیگ این کشور شده بود، از به دنیای فوتبالی خود پایان داد.

او مدتی هم با لباس سیاه‌جامگان مشهد به میدان رفت و با به ثمر رساندن ۵گل نقش مهمی در بقای تیم مشهدی در لیگ برتر ۹۶-۹۵ داشت.

منبع: ورزش 3
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر