تیتر امروز

خواسته فرهنگیان رتبه بندی معلمان است نه بازی با ارقام!
گفتگو با یک فعال صنفی معلمان

خواسته فرهنگیان رتبه بندی معلمان است نه بازی با ارقام!

لایجه رتبه بندی معلمان سرانجام قرار است که به صحن مجلس برود. لایحه‌ای که قرار است حقوق معلمان را به ۸۰ درصد حقوق اعضای هیئت علمی برساند. اما به نظر بازی ارقام در لابی‌های مجلس پیچیده‌تر از این...
درگیری‌های بیروت: در لبنان چه می‌گذرد؟
از چشم جهان (۱۸)

درگیری‌های بیروت: در لبنان چه می‌گذرد؟

هجدهمین شماره ستون از چشم جهان به درگیری‌های مرگبار در بیروت اختصاص دارد. درگیری‌هایی که به مرگ چند شهروند منجر شد و تنها نوک کوه یخ بحران در لبنان است.

ستاره پرسپولیس کنار خیابان زندگی می‌کند!

ستاره پیشین پرسپولیس امروز در فیس بوک خود تصویر دردناکی را منتشر کرده است؛ تصویری که او را در شرایط خانه به دوشی نشان می دهد. ظاهرا او از منزلی که در آن زندگی می کرده رانده شده و حالا چاره‌ای ندارد جز اینکه در یک چادر مسافرتی در گوشه ای از تهران زندگی کند.

کد خبر: ۱۱۰۰۷۳
۱۲:۵۹ - ۰۷ مهر ۱۴۰۰

ستاره پرسپولیس کنار خیابان زندگی می‌کند!

دیدارنیوز - اگر برای طرفداران پرسپولیس در دهه های گذشته نام منوچهر شفقتیان چندان آشنا نباشد، اما این مدافع سابق پرسپولیس سالهاست اسیر وضعیت بد مالی است و حالا در آخرین بروزسانی شرایطی از وضعیت مالی خود را به نمایش می‌گذارد که فراتر از ورزشکار بودن، دل هر شهروندی را به درد می‌آورد.

شفقتیان مدافعی بود که در تیم دارایی سابق درخشید و از آنجا به پرسپولیس آمد تا جای خالی محمد پنجعلی که به قطر رفته بود را پر کند. شفقتیان که یکی دو قهرمانی را نیز با پرسپولیس تجربه کرد، بعد از سال‌هایی که خبری از وی در صحنه فوتبال نبود ناگهان با یکی دو ویدئوی اعتراضی و صحبت‌هایی علیه شرایط اسفناک مالی‌اش در فوتبال ایران دوباره چهره شد که اوج این اعتراضات دوختن لبانش در اعتراض به شرایطی بود که در آن زندگی می کرد.


بیشتر بخوانید: خبر بسیار تلخ سرپرست پرسپولیس در آستانه بازی با الهلال


حالا او مدتی که در اینستاگرام خود به اظهارنظرهای تند در حول و حوش مسائل پرسپولیس نیز می‌پرداخت، امروز در فیس بوک خود تصویر دردناکی را منتشر کرده است؛ تصویری که او را در شرایط خانه به دوشی نشان می دهد. ظاهرا او از منزلی که در آن زندگی می کرده رانده شده و حالا چاره‌ای ندارد جز اینکه در یک چادر مسافرتی در گوشه ای از تهران زندگی کند. البته از شرایط شفقتیان اطلاع بیشتری نداریم اما به نظر می رسد بد نیست اگر شرایطی برای کمک به وی فراهم شده باشد، متولیان فوتبال این چهره سابق فوتبال ایران را مدنظر داشته و به تغییر شرایط زندگی او کمکی کنند.

شفقتیان در این تصاویر، عکسی را بعنوان تصویر آخر انتخاب کرده که او را در لباس پرسپولیس نشان می‌دهد.لابد برای اینکه یاد همه بیاورد که بازیکن بزرگی بود...

ستاره پرسپولیس کنار خیابان زندگی می‌کند!

منبع: ورزش 3
برچسب ها: پرسپولیس
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی : ۰
غیر قابل انتشار : ۰
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۲:۲۰ - ۱۴۰۰/۰۷/۰۸
0
0
زشت است،مایه ی شرم است،زجرآوراست.حالامی فهمیم پشت آن هیاهوهاوشادیهای پس ازفتح جام،چه ماجراهای غم انگیزی پنهان است.چرابرای کسانی که این شادیهارارقم زده اند،بایداین اتفاقات بیفتد؟مگرباشگاه هاباهنرنمایی این عزیزان رونق نگرفته اند؟مادرمقابل این فجایع مسوولیم.بایدنشان دهیم روح جوانمردی وپهلوانی هنوززنده است.واین وظیفه ی بدیهی نه فقط باشگاه که وظیفه ی همه ی دستگاه ورزش است.
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر