تیتر امروز

قاسم محبعلی: مناقشه هسته‌ای مهم‌ترین مسئله امروز ایران است
«دیپلمات»؛ برنامه یازدهم

قاسم محبعلی: مناقشه هسته‌ای مهم‌ترین مسئله امروز ایران است

«دیپلمات» عنوان برنامه‌ای است از مجموعه رسانه‌ای دیدار که به گفتگو با دیپلمات‌های ایرانی اختصاص دارد. محمدقاسم محبعلی، سفیر سابق ایران در مالزی و یونان میهمان یازدهمین برنامه دیپلمات بوده است.

شبکه شاد از فردا در دسترس قرار می‌گیرد

به گفته مدیرکل دفتر فناوری اطلاعات و ارتباطات وزارت آموزش و پرورش، پلتفرم شاد از فردا سوم مهرماه در دسترس قرار خواهد گرفت.

کد خبر: ۱۰۹۵۶۹
۱۳:۱۰ - ۰۲ مهر ۱۴۰۰

 

شبکه شاد از فردا در دسترس قرار می‌گیرد

 

دیدارنیوز: محمود حبیبی مدیرکل دفتر فناوری اطلاعات و ارتباطات وزارت آموزش و پرورش اظهار کرد: دانش آموزان مانند سال گذشته با کد ملی و تاریخ تولد در شبکه شاد احراز هویت می‌شوند.

وی افزود: اطلاعات کلاس اولی‌ها هم به شاد منتقل شده و جای نگرانی درباره ورود به شبکه شاد برای این پایه تحصیلی وجود ندارد. فقط اینکه از سوم مهرماه احراز هویت انجام می‌دهند و وارد شاد می‌شوند.

مدیرکل دفتر فناوری اطلاعات و ارتباطات وزارت آموزش و پرورش با بیان اینکه سعی کردیم با آسیب‌شناسی سال گذشته این اختیار را به معلم و مدیر مدرسه بدهیم که بتوانند کلاس هایشان را مدیریت کنند، گفت: اگر به هر دلیلی اطلاعات از سیدا در شاد نیامده بود یا هنوز کلاس‌بندی‌ها از سوی ما کامل نشده بود که منتقل شود، مدیر مدرسه می‌تواند کل فضای مدرسه را مدیریت، کلاس درس را ایجاد و معلم و دانش‌آموز به کلاس اختصاص دهد.

حبیبی افزود: حتی معلم هم می‌تواند کلاس ایجاد کند و دانش آموز اختصاص دهد. ما سعی کردیم ساده‌ترین و کم چالش‌ترین مسیر‌ها را برای همکاران ایجاد کنیم که کمترین دغدغه را داشته باشند.

منبع: ایسنا
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر