تیتر امروز

سزای کاراکوچ شاعر سیاستمدار درگذشت؛ خندیدی و باران آمد!
از سعدآباد تا توپکاپی (۲۹) + فایل صوتی

سزای کاراکوچ شاعر سیاستمدار درگذشت؛ خندیدی و باران آمد!

این شماره ستون از سعدآباد تا توپکاپی به مرگ سزای کاراکوچ شاعرِ سیاستمدار ترک اختصاص دارد. مردی که هیچ گاه اصولش را فدای کسب قدرت نکرد و در عرصه آهنین سیاست مردی از جنس ابریشم باقی ماند...
ابراهیم شب را آزاد کرد
افاضات اضافه

ابراهیم شب را آزاد کرد

عوام الملک در خاطرات این هفته خود به نکات درخشانی از آرا و اقدامات خواص پرداخته است. از آزاد شدن شب تا آتش گرفتن زاینده رود همه و همه در فهرست خدماتی است که عوام الملک به ما یادآوری کرده است.
آزاد شدن ورود به سکو‌های آزادی
فوتبال گیت (۳۲)

آزاد شدن ورود به سکو‌های آزادی

هفته پنجم لیگ برتر به پایان رسید. هفته ای که باز هم جنجال داوری داشت و تقابل امیر قلعه نویی و فرهاد مجیدی بخش ویژه آن بود.

قاچاقچی بزرگ موادمخدر در شمال تهران دستگیر شد

سرهنگ عبدالوهاب حسنوند، رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر پایتخت از دستگیری یکی از عاملان اصلی قاچاق مواد مخدر دره فرحزاد در تهران خبر داد.

کد خبر: ۱۰۹۴۵۱
۱۵:۵۳ - ۳۱ شهريور ۱۴۰۰

دستگیری قاچاقچی بزرگ موادمخدر

دیدارنیوز ـ سرهنگ عبدالوهاب حسنوند، رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ اظهار کرد: ماموران پایگاه دوم در پی دریافت شکایات شهروندان مطلع شدند که یکی از سوداگران مرگ سابقه‌دار با ایجاد پاتوقی در یکی از محلات شمال تهران اقدام به توزیع گسترده حشیش و تریاک به ویژه بین فروشندگان خرد و معتادان دره فرحزاد می‌کند.

وی افزود: موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران قرار گرفت و پس از اقدامات اطلاعاتی مشخص شد که متهم مدتی پیش به دلیل پاکسازی دره فرحزاد اقدام به جابه‌جایی مخفیگاه خود کرده و به صورت بسیار ماهرانه اعمال مجرمانه خود را ادامه می‌دهد.

سرهنگ حسنوند تصریح کرد: پس از اخذ نیابت قضایی ماموران موفق شدند متهم را در حالی که سوار یک دستگاه خودرو پژو بود، در محدوده دره فرحزاد شناسایی کنند و وی حین ورود به منزلش دستگیر شد.

وی افزود: متهم پس از دستگیری، به همراه ماموران وارد منزل شد و در بازرسی از منزل وی بیش از ۵۰ کیلوگرم ماده مخدر حشیش و تریاک از داخل کمد دیواری اتاق خوابش کشف شد.

رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر پایتخت با بیان اینکه متهم به مقر پلیس منتقل شد و پرونده وی برای سیر مراحل قانونی به مقام قضائی ارجاع شده است، گفت: با دستگیری متهم که از عاملان اصلی توزیع موادمخدر در دره فرحزاد بود، امیدواریم بستر‌های آلودگی جوانان به اعتیاد و مواد مخدر در مناطق شمالی تهران بیش از پیش کمتر شود.

صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر