تیتر امروز

قاسم محبعلی: مناقشه هسته‌ای مهم‌ترین مسئله امروز ایران است
«دیپلمات»؛ برنامه یازدهم

قاسم محبعلی: مناقشه هسته‌ای مهم‌ترین مسئله امروز ایران است

«دیپلمات» عنوان برنامه‌ای است از مجموعه رسانه‌ای دیدار که به گفتگو با دیپلمات‌های ایرانی اختصاص دارد. محمدقاسم محبعلی، سفیر سابق ایران در مالزی و یونان میهمان یازدهمین برنامه دیپلمات بوده است.

هواداران استقلال مقابل وزارت ورزش تجمع کردند

از دقایقی پیش تعداد زیادی از هواداران استقلال مقابل وزارت ورزش تجمع کردند. دیروز گفته می‌شد محل تجمع این افراد قرار بوده روبروی باشگاه باشد اما ظاهرا این محل تغییرکرده است.

کد خبر: ۱۰۸۸۲۹
۱۲:۰۴ - ۲۷ شهريور ۱۴۰۰

هواداران استقلال مقابل وزارت ورزش تجمع کردند

 

دیدارنیوز: باشگاه استقلال بعد از شکست مقابل الهلال و حذف از لیگ قهرمانان آسیا شرایط عجیب و غریبی را تجربه می‌کند. اینطور که از شواهد پیداست مدیران باشگاه به دنبال برکناری فرهاد مجیدی هستند و سرمربی کنونی نیز وعده داده به زودی صحبت هایش را در تلویزیون بزند‌.

تیره و تار شدن روابط کادرمدیریتی و فرهاد مجیدی اما نگرانی هواداران را درپی داشته است. از این رو امروز تعداد زیادی از هواداران استقلال مقابل وزارت ورزش تجمع کردند و علیه مدیران باشگاه شعار دادند.

این تجمع در شرایطی امروز صورت گرفت که شب گذشته باشگاه استقلال طی اطلاعیه ای از هوادارانش خواست امروز دست به تجمع نزنند اما این اطلاعیه کارساز نشد و هواداران با حضوری گسترده کارشان را انجام دادند.

این هواداران پلاکاردهایی خطاب به رییس جمهور و درخواست شان برای حل مشکلات استقلال را در در دست داشتند.

صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر