تیتر امروز

اومیکرون احتمالا واکسن‌گریز است؛ اما واکسن بزنید!
توصیه مردانی به مردم:

اومیکرون احتمالا واکسن‌گریز است؛ اما واکسن بزنید!

اومیکرون لرزه بر اندام جهان انداخته است. همه از بازگشت موج‌های مرگ و قرنطینه‌های طولانی هراسان هستند، در این شرایط توصیه مسعود مردانی ویروس شناس و متخصص بیماری‌های عفونی به مردم باز هم واکسن...
آنگلا مرکل؛ صدراعظم دنیای آزاد

آنگلا مرکل؛ صدراعظم دنیای آزاد

آنگلا مرکل به مدت ۱۶ سال صدراعظم آلمان بود؛ وی جزء معدود سیاستمدارانی است که هر چه بیشتر بر مسند صدارت بود بر میزان محبوبیتش افزوده شد. تصور آلمان بدون مرکل مانند پاریس بدون برج ایفل است.

رونالدو اجازه حضور این مربی ایتالیایی را در منچستر نمی‌دهد

با توجه به شکست خوردن سولسشایر در نیمکت منچستریونایتد در اولین بازی لیگ قهرمانان، رونالدو به هیچ عنوان اجازه نمی‌دهد تا آنتونیو کنته سرمربی شیاطین سرخ شود.

کد خبر: ۱۰۸۷۸۵
۰۸:۵۸ - ۲۷ شهريور ۱۴۰۰

رونالدو منچستریونایتد

دیدارنیوز - کمتر کسی تصور می‌کرد منچستریونایتد سه شنبه شب و در زمین تیم کم نام و نشان سوئیسی یانگ بویز مغلوب شود. اولین بازی دور گروهی لیگ قهرنان دو تیم بود و منچستر خیلی زود در دقیقه ۴ روی پاس برونو فرناندز و ضربه تمام کننده رونالدو به گل رسید، ولی در ادامه، اخراج آرون وان بیساکا کار را دشوار کرد و میزبان نیمه دوم به دو گل دست یافت تا برنده بازی لقب بگیرد.

اوله گنار سولسشر در دو سال گذشته نتوانسته منچستر را به جام برساند و بسیاری معتقدند امسال با داشتن رونالدو هم اگر موفقیتی کسب نکند، اخراج خواهد شد. حتی پس از شکست اخیر برابر یانگ بویز نیز زمزمه‌های برکناری سولسشر شنیده می‌شود، ولی سرمربی نروژی یک حامی شماره یک دارد و او کسی نیست جز کریستیانو.

گفته می‌شود شاید آنتونیو کونته در صورت ادامه نتایج پرنوسان یونایتد، جانشین سولسشر شود، ولی رونالدو که سال ۲۰۱۹ و پس از برکناری مکس آلگری،  بازگشت کونته به یووه را بایکوت کرده بود، این بار نیز همان موضع را خواهد داشت. در واقع تا زمانی که رونالدو در یونایتد است، کونته هیچ شانسی برای نشستن روی نیمکت شیاطین سرخ ندارد.

منبع: ورزش 3
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر