تیتر امروز

فاضله غفوری: طالبان می‌خواهد زنان را زنده به گور کند!
گفتگوی دیدار با یک فعال حقوق زنان افغانستان

فاضله غفوری: طالبان می‌خواهد زنان را زنده به گور کند!

زنان افغانستان بعد از ۲۰ سال به نقطه اولی که طالبان در حکومت بود، برگشته اند. بسیاری از زنان فعال جامعه افغانستان مجبور به ترک این کشور شده اند. دیدار با فاضله غفوری، فعال حقوق زنان افغانستان...

سرمربی جدید تیم ملی اسپانیا: پپ گواردیولا

پپ گواردیولا که پیش از این اعلام کرده بود بعد از سال ۲۰۲۳ تیم منچسترسیتی را ترک خواهد کرد به احتمال خیلی زیاد سرمربی تیم ملی اسپانیا خواهد شد.

کد خبر: ۱۰۸۷۳۰
۱۰:۲۲ - ۲۵ شهريور ۱۴۰۰

سرمربی جدید تیم ملی اسپانیا: پپ گواردیولا

دیدارنیوز - پپ گواردیولا که در سال ۲۰۱۶ هدایت منچسترسیتی را برعهده گرفت و تحول عظیمی در این تیم ایجاد کرده، به نظر می‌رسد قصد دارد با پایان قرارداد فعلی‌اش از این تیم جدا شود. نشریه انگلیسی «سان» با انتشار گزارشی مدعی شد این مربی ۵۰ ساله در حال برنامه‌ریزی برای ترک منچسترسیتی در سال ۲۰۲۳ است، زمانی که قراردادش منقضی می‌شود. گفته می‌شود گواردیولا می‌تواند هدایت تیم ملی اسپانیا را در آینده برعهده بگیرد و جانشین لوئیس انریکه  در این تیم شود، این در حالی است که پپ خود قبلاً از انریکه برای حضور روی نیمکت ماتادورها حمایت کرده بود.

این سرمربی اسپانیایی که چند ماه پیش قراردادش با منچسترسیتی را تا سال ۲۰۲۳ تمدید کرد، اخیراً در گفت‌وگو با شبکه «گلوبو اسپورته» برزیل گفته بود: بعد از ۷ سال مربیگری در منچسترسیتی، فکر می‌کنم باید استراحتی به خودم بدهم. باید توقف کنم و دور و برم را هم ببینم. باید از سایر مربیان چیزهای زیادی یاد بگیرم و شاید وارد آن مسیر (مربیگری در رده ملی) هم شدم. دوست دارم در جام ملت‌های اروپا، کوپا آمریکا یا جام جهانی هدایت یک تیم را برعهده داشته باشم.

سرمربی پیشین تیم‌های بارسلونا و بایرن مونیخ تاکنون ۱۰ جام مختلف از جمله سه قهرمانی در لیگ برتر انگلیس را برای آبی‌پوشان شهر منچستر به ارمغان آورده است و فصل گذشته هم با این تیم تا فینال لیگ قهرمانان اروپا پیشروی کرد.

برچسب ها: گواردیولا
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر