تیتر امروز

منصور یاواش بهترین شهردار جهان؛ رقیب اردوغان از شهرداری آنکارا می آید؟
از سعدآباد تا توپکاپی (۱۹) + فایل صوتی

منصور یاواش بهترین شهردار جهان؛ رقیب اردوغان از شهرداری آنکارا می آید؟

این هفته در ستون از «سعدآباد تا توپکاپی» به معرفی یک سیاستمدار با سابقه ترک پرداخته شده است. مردی که اکنون شهردار آنکارا است و احتمالا مهم‌ترین رقیب اردوغان در سال‌های آینده: منصور یاواش!
سرقت ماشین در ایران؛ از صفر تا صد!

سرقت ماشین در ایران؛ از صفر تا صد!

همین چند وقت پیش دوربین تلویزیون با سارقی مصاحبه کرد که مدعی بود هر ماشینی که دلش بخواهد را می‌دزدد و برای صاحبش دست تکان بدهد! آیا سرقت ماشین در ایران به همین سادگی است؟ این گزارش را از دست...

هم‌تیمی سردار مانع درخشش سردار شد!

درحالی که سردار آزمون پاس فوق‌العاده‌ای را برای زیوبا در دهانه دروازه ارسال کرده بود این بازیکن با روس با هدر دادن این موقعیت، فرصت درخشش را از سردار آزمون گرفت.

کد خبر: ۱۰۸۶۳۳
۱۲:۳۷ - ۲۴ شهريور ۱۴۰۰

سردار آزمون

دیدارنیوز - دیدار تیم‌های چلسی و زنیت در شب اول مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا با برتری یک بر صفر تیم میزبان به پایان رسید. تک گل آبی‌های لندن در این مسابقه را لوکاکو در دقیقه ۶۹ وارد دروازه زنیت کرد.

زنیت بعد از دریافت گل تغییراتی را در ترکیب خود ایجاد کرد و در شرایطی که چلسی همچنان در حال ایجاد موقعیت‌های خطرناک بود، تا آستانه رسیدن به گل تساوی هم پیش رفت، اما بی دقتی زیوبا و البته از خودگذشتگی مندی مانع از فروپاشی دروازه چلسی شد.

سردار آزمون که در طول بازی با توجه به تاکتیک تیم زنیت فرصت گلزنی به دست نیاورده بود در دقیقه ۸۰ مسابقه می‌رفت در نقش سازنده یک گل بسیار مهم ظاهر شود. ملی پوش ایرانی زنیت روی یک پاس تند و تیز عرضی از سمت راست، زیوبا را که چند دقیقه پیش وارد زمین شده بود، در دهانه دروازه صاحب توپ کرد. ضربه او به توپ، اما در شرایطی که مندی هم خود را به سمت آن پرتاب کرده بود از کنار دروازه به بیرون رفت.

دروازه بان تیم چلسی در به گل تبدیل نشدن این موقعیت نقش مهمی داشت. او کاملا خود را مقابل تکل زیوبا که برای ضربه زدن به توپ زده شده بود قرار داد و به شدت مصدوم شد؛ مصدومیت او به حدی بود که کادر پزشکی وارد زمین شدند و دروازه بان ذخیره چلسی هم برای گرم کردن از نیمکت بلند شد، اما نیازی به این تعویض نبود و گلر آبی‌ها ۱۰ دقیقه پایانی کار را پس از مداوا شدن ادامه داد.

به این ترتیب شانس طلایی سردار و زیوبا برای تبدیل شدن به فرشته‌های نجات زنیت در استموردبریج از دست رفت. این اتفاق در حالی رخ داد که بازیکنان زنیت در دقایق پایانی طی دو صحنه که می‌توانستند سردار را در خط حمله صاحب توپ کنند، ترجیح دادند کار را از جناحین پیش ببرند که این اقدام عجیب باعث اعصاب خردی مهاجم ایرانی زنیت شده بود.

منبع: ورزش 3
برچسب ها: سردار آزمون
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
تبلیغ دیباچه صفحات خبر