تیتر امروز

منصور یاواش بهترین شهردار جهان؛ رقیب اردوغان از شهرداری آنکارا می آید؟
از سعدآباد تا توپکاپی (۱۹) + فایل صوتی

منصور یاواش بهترین شهردار جهان؛ رقیب اردوغان از شهرداری آنکارا می آید؟

این هفته در ستون از «سعدآباد تا توپکاپی» به معرفی یک سیاستمدار با سابقه ترک پرداخته شده است. مردی که اکنون شهردار آنکارا است و احتمالا مهم‌ترین رقیب اردوغان در سال‌های آینده: منصور یاواش!
سرقت ماشین در ایران؛ از صفر تا صد!

سرقت ماشین در ایران؛ از صفر تا صد!

همین چند وقت پیش دوربین تلویزیون با سارقی مصاحبه کرد که مدعی بود هر ماشینی که دلش بخواهد را می‌دزدد و برای صاحبش دست تکان بدهد! آیا سرقت ماشین در ایران به همین سادگی است؟ این گزارش را از دست...

عصبانیت رونالدو از تعویض و شکست شیاطین سرخ

منچستریونایتد که در اولین بازی خود در لیگ قهرمانان با تک گل رونالدو پیش بود، رونالدو با لینگارد تعویض شد که در هنگام تعویض از چهره او کاملا پیدا بود که از این تعویض ناراحت و عصبانی است.

کد خبر: ۱۰۸۵۷۸
۰۸:۵۸ - ۲۴ شهريور ۱۴۰۰

عصبانیت رونالدو

دیدارنیوز - کریستیانو رونالدو در اولین بازی خود در لیگ قهرمانان اروپا برای منچستریونایتد در بازگشت به این تیم، کار خود را خوب شروع کرد.

فوق ستاره پرتغالی مقابل تیم یانگ بویز اولین گل بازی را به ثمر رساند، اما در نیمه دوم تعویض شد که این موضوع باعث ناراحتی او شد.

یونایتد کنترل بازی  را در دست داشت و دقیقه ۱۲ بازی، رونالدو این تیم را پیش انداخت،   اما کارت قرمزی که آرون وان بیساکا مدافع منچستریونایتد دریافت کرد، ناگهان جریان بازی را به سود تیم سوئیسی تغییر داد.

در حالی که بازی با تساوی ۱-۱ پیش می‌رفت، اوله گنار سولشائر سرمربی منچستریونایتد تصمیم گرفت از تک امتیاز تیمش دفاع کند و به همین دلیل با انجام تعویضی محتاطانه،  رونالدو را از بازی بیرون کشید و جسی لینگارد را به جای او به زمین آورد.

تصویر چهره رونالدو به وضوح نشان می‌داد که او چقدر از این تصمیم ناراحت است. با این وجود کریس موقع تعویض با لینگارد خوش و بش کوتاهی کرد و سپس سولشائر به سراغ او آمد تا دلیل تعویض را برایش توضیح داد تا فوق ستاره یونایتد از این اتفاق ناراحت نباشد.

لینگارد بازیکنی که به جای رونالدو به زمین رفت در دقیقه ۹۵ مسابقه با یک پاس اشتباه به بازیکن نزدیک محوطه جریمه خودی باعث شد یانگ بویز به گل دوم برسد و منچستریونایتد شکست بخورد!

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
تبلیغ دیباچه صفحات خبر