تیتر امروز

اردوغان، شمشیر را از رو بست!
از سعدآباد تا توپکاپی (۷۵)، انتخابات ریاست جمهوری ترکیه دو ماه زودتر برگزار می‌شود

اردوغان، شمشیر را از رو بست!

سخنرانی پر از خشم و هیاهو رجب طیب اردوغان از تند شدن تب انتخابات ریاست جمهوری در ترکیه خبر می‌دهد، مخالفان او هم به همین تندی وارد میدان شده‌اند، مخالفانی که اردوغان آنها را «میز شش نفره»، کودتاچی،...
سردار و حاجی؛ بازی «دزد و پلیس» ادامه دارد
چون پرده استقلال برافتاد...

سردار و حاجی؛ بازی «دزد و پلیس» ادامه دارد

حدود ۴ ماه از روی کار آمدن علی فتح‌الله زاده می‌گذرد، ولی هنوز بیشتر وقت او صرف مناظره‌های بی‌پایان و غیرمستقیم با سردار آجورلو مدیر عامل قبلی باشگاه می‌شود.
موانع احیای توافق هسته‌ای ایران چیست؟
از چشم جهان (۷۲)؛ گزارش تازه «میدل ایست آی»

موانع احیای توافق هسته‌ای ایران چیست؟

مذاکرات برای احیای توافق هسته‌ای ایران عملا بی نتیجه مانده است. ایران می‌گوید طرف‌های غربی به ویژه آمریکا باید واقع‌بینانه به این مسئله بپردازند تا از تکرار خروج واشنگتن از برجام جلوگیری شود....

قیمت داروهای داخلی 10درصد افزایش یافته است

عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس با بیان اینکه در حوزه داروهای تولید داخل افزایش قیمت 10 درصد قیمت ‌ها افزایش یافته است، درباره تأمین ارز مورد نیاز دارو تجهیزات پزشکی گفت با توجه به وعده مسئولان وزارت بهداشت مشکلی برای تأمین ارز مورد نیاز دارو و تجهیزات پزشکی وجود ندارد.

کد خبر: ۱۰۸۵۶
۱۶:۱۲ - ۰۶ مهر ۱۳۹۷
دیدارنیوز - محمدنعیم امینی‌فرد در گفت‌وگو با پانا با بیان اینکه در جلسه اخیر کمیسیون بهداشت موضوع تأمین ارز مورد نیاز برای حوزه سلامت مطرح شد، گفت: ارز مورد نیاز برای تامین دارو و تجهیزات پزشکی پیش‌بینی شده است اما یکی از مشکلاتی که وجود دارد، تأمین مواد اولیه برای داروهاست که سازمان غذا و دارو این موضوع را پیگیری می‌کند.

وی درباره افزایش قیمت داروها گفت: در حوزه داروهای تولید داخل افزایش قیمت چندان زیاد نیست و 10 درصد قیمت داروها افزایش یافته است.

این نماینده مجلس با بیان اینکه تا پایان سال به حدود سه میلیارد دلار ارز برای تامین دارو و تجهیزات پزشکی نیاز است، اظهار کرد: برای تامین دارو و تجهیزات پزشکی ۲ میلیارد و ۷۰۰ میلیون دلار در نظر گرفته شده است که امیدواریم با مساعدت بانک مرکزی در ماه‌های آینده، ارز این بخش تأمین شود.

وی درباره نظارت بر حوزه دارو و تجهیزات پزشکی گفت: نظارت‌ها در حوزه دارو بیشتر از حوزه تچهیزات پزشکی است که نظارت بر این بخش باید تشدید شود و مردم می‌توانند با تماس با شماره 190 تخلفات در این دو حوزه را گزارش دهند.


ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی