تیتر امروز

خواسته فرهنگیان رتبه بندی معلمان است نه بازی با ارقام!
گفتگو با یک فعال صنفی معلمان

خواسته فرهنگیان رتبه بندی معلمان است نه بازی با ارقام!

لایجه رتبه بندی معلمان سرانجام قرار است که به صحن مجلس برود. لایحه‌ای که قرار است حقوق معلمان را به ۸۰ درصد حقوق اعضای هیئت علمی برساند. اما به نظر بازی ارقام در لابی‌های مجلس پیچیده‌تر از این...
درگیری‌های بیروت: در لبنان چه می‌گذرد؟
از چشم جهان (۱۸)

درگیری‌های بیروت: در لبنان چه می‌گذرد؟

هجدهمین شماره ستون از چشم جهان به درگیری‌های مرگبار در بیروت اختصاص دارد. درگیری‌هایی که به مرگ چند شهروند منجر شد و تنها نوک کوه یخ بحران در لبنان است.

وعده جذاب؛ فصل بیست و یکم با حضور تماشاگران

وزیر بهداشت وعده داد در صورت تکمیل واکسیناسیون، در استادیوم‌ها به روی هواداران باز خواهد شد.

کد خبر: ۱۰۸۵۵۲
۱۷:۳۰ - ۲۳ شهريور ۱۴۰۰

وعده جذاب؛ فصل بیست و یکم با حضور تماشاگران

دیدارنیوز - از اواخر فصل نوزدهم و با شیوع کرونا از حضور هواداران در استادیوم‌های فوتبال ایران ممانعت به عمل آمد و لیگ بیستم نیز با سکوت کامل سکو‌ها همراه شد. این در حالیست که از چندی پیش و با انجام واکسیناسیون شاهد حضور هواداران فوتبال و دیگر رشته‌های ورزشی در استادیوم‌های فوتبال جهان با ظرفیت‌‎های اعلام شده هستیم.
 
اکنون با اعلام و وعده وزیر بهداشت، در صورت تکمیل واکسیناسیون در ایران، امکان حضور هواداران در ورزشگاه‌های ایران نیز فراهم خواهد شد. اتفاقی که با تسریع واکسیناسیون کرونا، شاید این اتفاق در فصل بیست و یکم رقم بخورد.
 
دکتر بهرام عین‌اللهی وزیر بهداشت در گفتگویی که با خبرنگاران سیما داشت، در واکنش به سوالی درباره احتمال حضور هواداران در استادیوم‌ها در فصل جدید فوتبال ایران با اشاره به اینکه هنوز تزریق دُز اول به تمامی جامعه به مرحله نهایی خود نرسیده، انجام این موضوع را منتهی به پایان واکسیناسیون موکول کرد و در این خصوص در جملاتی کوتاه اینطور توضیح داد: تزریق دُز اول کمی طول می‌کشد تا کامل شود. برای همین باید دو دُز کامل زده شود تا بتوانند در استادیوم حاضر شوند. کسانی که دو دز بزنند باید برای آن‌ها تصمیم گرفته شود. انشاالله ورزش راه می‌افتد و هوادار در استادیوم حاضر خواهد شد.

منبع: ورزش 3
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر