تیتر امروز

احمدی‌نژاد در دبی؛ سیاستمدار بی‌باک یا اپوزیسیون خودی؟!
سیاست ورزی به سبک احمدی نژاد

احمدی‌نژاد در دبی؛ سیاستمدار بی‌باک یا اپوزیسیون خودی؟!

محمود احمدی نژاد این بار با حضور در نمایشگاه اکسپوی دبی به متن فضای سیاسی و رسانه‌ای بازگشته است. حضوری پرحاشیه و جنجال برانگیز. این گزارش مروری دارد بر رفتارهای این سیاستمدار منحصر به فرد و...
خیز استقلال برای قهرمانی با ترکیب سردار و فرهاد!
فوتبال گیت (۲۶) + فایل صوتی

خیز استقلال برای قهرمانی با ترکیب سردار و فرهاد!

به عنوان مقدمه‌ای بر شروع لیگ برتر فوتبال ایران سجاد شجاعی در یادداشت‌های کوتاهی به مرور وضعیت تیم‌های مدعی در آستانه لیگ پرداخته است. فوتبال گیت این فصل با استقلال آغاز شده است!
کارآگاه زن ایرانی می‌تواند موتور سیکلت براند؟!
نگاهی به دو ماجرای مختلف در مورد حضور اجتماعی زنان

کارآگاه زن ایرانی می‌تواند موتور سیکلت براند؟!

پلیس از استخدام و به کار گیری کارآگاهان زن خبر داده است. همزمان گره عجیب راندن موتور سیکلت توسط زنان ایرانی باز نشده است. حالا سوال این جاست که آیا کارآگاهان زن ایرانی حق راندن موتور سیکلت دارند...

رکورد تزریق واکسن برکت در پایگاه اشراق

رسول شفیع، معاون مدیر اجرایی شرکت برکت، گفت: امکان تزریق روزانه ۴ هزار دوز از واکسن برکت در پایگاه اشراق تهران وجود دارد و رکورد دار است.

کد خبر: ۱۰۸۵۱۱
۱۴:۱۶ - ۲۳ شهريور ۱۴۰۰

ارائه و تزریق واکسن برکت

دیدارنیوز ـ رسول شفیع معاون مدیر اجرایی شرکت برکت درباره جزئیات واکسیناسیون عمومی در تهران اظهارداشت: این شرکت از ابتدای اردیبهشت تا پایان خردادسال جاری باهدف اجرای فاز مطالعاتی خود از پایگاه‌های مدیریت بحران در مناطق ۴، ۱۶، ۶ و ۲۱ استفاده کرد و خوشبختانه نتایج مثبتی را در این دوره داشتیم که منجر به صدور مجوز سازمان غذا و دارو برای واکسیناسیون عمومی شد.

وی عنوان کرد: از ابتدای مرداد که در مرحله واکسیناسیون عمومی قرار داریم، پایگاه اشراق از سوی سازمان مدیریت بحران شهر تهران بدین منظور اختصاص داده‌شده است.

شفیع خاطرنشان کرد: در این پایگاه در هرروز امکان تزریق واکسن به ۴ هزار نفر راداریم. همچنین طراحی فضای آن به‌صورتی است که به‌صورت هم‌زمان به ۳۶ نفر واکسن تزریق می‌شود و رکورد دار است.

مدیر اجرایی شرکت برکت با اشاره به این‌که فرآیند نوبت‌دهی در این مرکز به‌صورت مکانیزه و به روش بانکی انجام می‌شود، اظهار کرد: حداکثر زمانی که مراجعه‌کنندگان به این مرکز برای تزریق واکسن باید وقت بگذارند ۱۰ الی ۱۵ دقیقه است. این امر منجر به رضایت ۹۹ درصدی مراجعه‌کنندگان شده است.

شفیع با اشاره به این‌که تخصیص پایگاه‌های بیشتر به واکسیناسیون عمومی واکسن برکت منوط به تأمین بودجه جهت تجهیز پایگاه‌ها است، گفت: رایزنی‌های لازم با سازمان مدیریت بحران شهر تهران صورت گرفته و با تأمین اعتبار برای تجهیز پایگاه‌ها از سوی ما، پایگاه‌های بیشتری از سوی این سازمان بدین منظور اختصاص می‌یابد.

وی در پایان ضمن قدردانی از همراهی و کمک‌های سازمان مدیریت بحران شهر تهران در فاز مطالعاتی و نیز واکسیناسیون عمومی این واکسن گفت: حاصل این همراهی دریافت مجوز واکسن و به ثمر رساندن آن تا مرحله واکسیناسیون عمومی است.

منبع: فارس
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر